Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 15η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-05 14:00 N/A
Ρόδος Παλληνιακός

2 - 0

2020-01-05 15:00 N/A
Ύπατο Νέα Αρτάκη

2 - 0

2020-01-05 15:00 N/A
Κόρινθος Παναρκαδικός

0 - 5

2020-01-05 15:00 N/A
Θύελλα Ραφήνας Κιθαιρών Καπαρελλίου

0 - 0

2020-01-05 15:00 N/A
ΑΕΚ Τρίπολης Αχαρναϊκός

0 - 2

2020-01-05 15:00 N/A
Μαρκό Αήττητος Σπάτων

0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-18 00:00 Άνευ αγώνος
Αμαρυνθιακός Παντριαδικός

3 - 0

2020-01-18 15:00 N/A
Ταμυναϊκός Απόλλων Ερέτριας

2 - 1

2020-01-18 16:30 N/A
Ηρακλής Ψαχνών Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου

4 - 1

2020-01-19 15:00 N/A
Αυλωνάρι Σκεπαστή

1 - 1

2020-01-19 15:00 N/A
Αιδηψός Μακρυκάπα

2 - 0

2020-01-19 15:00 N/A
Δόξα Προκοπίου ΑΟ Χαλκίς

0 - 3

2020-01-19 15:00 N/A
Δροσιά Όλυμπος Γυμνού

1 - 2

2020-01-19 15:00 N/A
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου Λήλας Βασιλικού

4 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-18 15:00 N/A
Πολιτικά ΑΕ Χαλκίδος

1 - 3

2020-01-18 15:00 N/A
Αναγ. Μαντουδίου Ερμήλιος

4 - 0

2020-01-18 15:00 N/A
Αρτεμησιακός Ωρεοί

5 - 0

2020-01-18 15:00 N/A
Αστερας Βατώντα Καστέλλα

2 - 1

2020-01-19 15:00 N/A
Σταυρός Ευβοϊκός Γουβών

0 - 2

2020-01-19 15:00 N/A
Αλάτσατα ΟΠΑ Λ. Αιδηψού

2 - 0

2020-01-19 15:00 N/A
Ταξιάρχης Ένωση Ιστιαίας

1 - 2

2020-01-19 15:00 N/A
Κεραυνός Χαλκίδας Ατρομήτος Βασιλικών

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-18 15:00 N/A
Μιαούλης Φύλλων Παραλία

0 - 1

2020-01-19 11:45 N/A
Σκύρος Κάρυστος

0 - 1

2020-01-19 15:00 N/A
Νέα Στύρα Προποντίδα

1 - 6

2020-01-19 15:00 N/A
Δύστος Καλοχώρι/Παντείχι

0 - 3

2020-01-19 15:00 N/A
Κονίστρες Λουκίσια

0 - 2

2020-01-19 15:00 N/A
Μαρμάρι Άγιος Λουκάς

2 - 0

2020-01-19 15:00 N/A
Αυλίδα Ζάρακες

1 - 3

2020-01-19 15:00 N/A
Ληλάντιο Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2019-02-02 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Ζάρακες

0 - 3

2019-02-02 15:30 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Δύστος

3 - 1

2019-02-02 15:30 N/A
Αμαρυνθιακός Κονίστρες

3 - 0

2019-02-03 11:45 N/A
Σκύρος Άγιος Λουκάς

1 - 1

2019-02-03 15:00 N/A
Κάρυστος Αιγέας Πετριών

3 - 0

2019-02-03 15:30 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Μαρμάρι

1 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 15:30 N/A
ΑΕΚ Νέου Πύργου Κήρινθος

0 - 1

2020-01-26 11:15 N/A
Πανηλειακός Ακράτητος Κεχριών

1 - 0

2020-01-26 11:30 N/A
Ελληνικά Ολυμπιακός Λίμνης

1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 00:00 Άνευ αγώνος
Φοίνικας Ψαχνών ΠΑΟ Κανήθου

0 - 3

2020-01-25 15:00 N/A
Καθενοί Κύζικος Ν. Αρτάκης

3 - 0

2020-01-26 11:00 N/A
Ανάποδος Αναγέννηση Αφρατίου

1 - 2

2020-01-26 11:30 N/A
Έραπος Αθλόπολις

3 - 2

2020-01-26 11:30 N/A
Θύελλα Κοντοδεσποτίου Ολυμπιακός Χαλκίδας

0 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 15:00 N/A
Αναγέννηση Μονοδρίου Αιγέας Πετριών

1 - 3

2020-01-26 11:30 N/A
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου Κύμη

3 - 2

2020-01-26 15:00 N/A
Άρης Αγίου Ιωάννου Κριεζά

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ