Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 17η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-02 14:00 N/A
Ρόδος ΑΕΚ Τρίπολης

2 - 0

2020-02-02 15:00 N/A
Νέα Αρτάκη Αχαρναϊκός

2 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Κιθαιρών Καπαρελλίου Παλληνιακός

1 - 0

2020-02-02 15:00 N/A
Παναρκαδικός Αήττητος Σπάτων

0 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Κόρινθος Ύπατο

0 - 4

2020-02-02 15:00 N/A
Αιολικός Μαρκό

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-15 00:00 Άνευ αγώνος
Παντριαδικός Μακρυκάπα

0 - 3

2020-02-15 15:30 N/A
Ταμυναϊκός Αμαρυνθιακός

1 - 0

2020-02-15 15:30 N/A
Δόξα Προκοπίου Αιδηψός

2 - 1

2020-02-15 15:30 N/A
Όλυμπος Γυμνού Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου

7 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Δροσιά Αυλωνάρι

3 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου Ηρακλής Ψαχνών

0 - 2

2020-02-16 15:30 N/A
Λήλας Βασιλικού Απόλλων Ερέτριας

0 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
ΑΟ Χαλκίς Σκεπαστή

0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-08 15:00 N/A
ΑΕ Χαλκίδος Αστερας Βατώντα

2 - 1

2020-02-08 15:00 N/A
Ωρεοί Ατρομήτος Βασιλικών

0 - 1

2020-02-08 15:00 N/A
Ερμήλιος Καστέλλα

2 - 3

2020-02-08 15:00 N/A
Ένωση Ιστιαίας ΟΠΑ Λ. Αιδηψού

0 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Αναγ. Μαντουδίου Πολιτικά

3 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
Αρτεμησιακός Αλάτσατα

3 - 2

2020-02-09 15:00 N/A
Σταυρός Ταξιάρχης

3 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
Ευβοϊκός Γουβών Κεραυνός Χαλκίδας

8 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-08 15:00 N/A
Παραλία Αυλίδα

2 - 1

2020-02-08 15:00 N/A
Προποντίδα Ληλάντιο

3 - 0

2020-02-09 12:45 N/A
Σκύρος Κονίστρες

5 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Δύστος Μιαούλης Φύλλων

2 - 2

2020-02-09 15:00 N/A
Νέα Στύρα Μαρμάρι

1 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
Κάρυστος Νηλέας Νεοχωρίου

3 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Καλοχώρι/Παντείχι Ζάρακες

4 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
Άγιος Λουκάς Λουκίσια

0 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2019-04-06 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Άρης Αγ. Ιωάννου

0 - 3

2019-04-06 13:30 N/A
Αμαρυνθιακός Σκύρος

4 - 0

2019-04-06 13:30 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Κάρυστος

0 - 2

2019-04-06 17:00 N/A
Δύστος Άγιος Λουκάς

3 - 0

2019-04-07 17:00 N/A
Μαρμάρι Αιγέας Πετριών

3 - 0

2019-04-07 17:00 N/A
Κονίστρες Ζάρακες

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-16 11:30 N/A
Ολυμπιακός Λίμνης Πανηλειακός

3 - 3

2020-02-16 11:30 N/A
Ελληνικά ΑΕΚ Νέου Πύργου

0 - 2

2020-02-16 11:30 N/A
Κήρινθος Ακράτητος Κεχριών

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-16 00:00 Άνευ αγώνος
Φοίνικας Ψαχνών Ολυμπιακός Χαλκίδας

0 - 3

2020-02-16 11:30 N/A
Καθενοί Ανάποδος

3 - 2

2020-02-16 11:30 N/A
Έραπος Πισσώνας

1 - 1

2020-02-16 11:30 N/A
Αναγέννηση Αφρατίου Θύελλα Κοντοδεσποτίου

0 - 1

2020-02-16 11:30 N/A
Αθλόπολις Κύζικος Ν. Αρτάκης

1 - 5


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-15 15:30 N/A
Αναγέννηση Μονοδρίου Άρης Αγίου Ιωάννου

2 - 5

2020-02-16 11:30 N/A
Αιγέας Πετριών Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

2 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Κριεζά Κύμη

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ