Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-05 13:45 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

2 - 0

2017-02-05 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη ΑΕ Καραϊσκάκη

1 - 2

2017-02-05 15:00 Δημ. Άρτας
Αμβρακία Κωστακίων Απόλλων Λάρισας

1 - 1

2017-02-05 15:00 Δημ. Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

3 - 0

2017-02-05 15:00 Δημ. Κίτρους
Πύδνα Κίτρους Πιερικός

1 - 0

2017-02-05 15:00 "Π. Μαγουλάς" Βόλου
Νίκη Βόλου Ρήγας Φεραίος

2 - 1

2017-02-05 15:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης Ολυμπιακός Βόλου

1 - 1

2017-02-05 15:00 Βατανιακού
Διαγόρας Σεβαστής Θεσπρωτός

0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-05 15:00 ΔΑΚ Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης Τσικλητήρας Πύλου

2 - 1

2017-02-05 15:00 Δημοτικό Θηβών
Θήβα Φωστήρας

1 - 0

2017-02-05 15:00 Δημ. Ζευγολατιού
Ζευγολατιό ΠΑΟ Βάρδας

0 - 0

2017-02-05 15:00 Δημ. Κάτω Αχαϊας
Αχαϊκή Παναχαική

1 - 0

2017-02-05 15:00 Δημ. Αμαλιάδας
Αστέρας Αμαλιάδας Ερμιονίδα

0 - 0

2017-02-05 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός ΠΑΟ Λουτρακίου

0 - 1

2017-02-05 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός Παναρκαδικός

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Match Score
2019-03-16 12:45 N/A
Κάρυστος Σκύρος

2 - 0

2019-03-16 16:00 N/A
Άγιος Λουκάς Αμαρυνθιακός

0 - 3

2019-03-16 16:00 N/A
Ζάρακες Νηλέας Νεοχωρίου

3 - 4

2019-03-17 16:00 N/A
Δύστος Άρης Αγ. Ιωάννου

2 - 1

2019-03-17 16:00 N/A
Κονίστρες Μαρμάρι

2 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Basket League 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 16η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-04 13:15 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς Τελεθριακός

66 - 68

2017-02-04 18:00 Κλειστό Μώλου
Μώλος Άρης Θήβας

46 - 83

2017-02-04 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"
Παναγίτσα Προοδευτική

95 - 64

2017-02-04 18:00 Κλειστό Ιτέας
Ιτέα Ερμής Σχηματαρίου

57 - 85

2017-02-04 18:00 Κλειστό Αυλίδας
ΓΣ Αυλίδας ΑΓΕ Χαλκίδος

46 - 55

2017-02-04 18:30 Κλειστό Μαλεσίνας
Αναγέννηση Μαλεσίνας Μάκαρος Άμφισσας

71 - 57


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Volley League 15η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-04 17:00 ΕΑΚ Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Παναθηναϊκός

2 - 3 (24:26, 25:22, 25:16, 19:25, 4:15)

2017-02-04 18:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Ηρακλής Χαλκίδας Ορεστιάδα

3 - 0 (25:22, 25:19, 25:16)

2017-02-04 18:00 Γυμναστήριο Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός Κηφισιά

0 - 3 (23:25, 24:26, 12:25)

2017-02-04 19:00 Κλειστό Γυμναστήριο Αγίων Θεοδώρων
Κύζικος Ν. Περάμου Φοίνικας Σύρου

3 - 2 (30:28, 22:25, 18:25, 27:25, 15:13)

2017-02-05 18:00 Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή Ηρακλής

1 - 3 (18:25, 18:25, 27:25, 20:25)

2017-02-06 19:00 Γυμναστήριο Πυλαίας «Paok Sports Arena»
ΠΑΟΚ Ολυμπιακός

2 - 3 (25:20, 19:25, 25:19, 17:25, 14:16)


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ