Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (Θα υπάρχει συνεχής ενημέρωση όλο το Σαββατοκύριακο).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-06 12:30 Δημ. Νεοκαισάρειας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Ένωση Ιστιαίας

1 - 0

2016-11-06 14:00 Δημ. Βελεστίνου
Ρήγας Φεραίος Αστέρας Πετρίτη

3 - 1

2016-11-06 15:00 ΔΑΚ Κατερίνης
Πιερικός ΑΕ Καραϊσκάκη

1 - 1

2016-11-06 15:00 Δημ. Ηγουμενίτσας
Θεσπρωτός Απόλλων Λάρισας

0 - 2

2016-11-06 15:00 Πανθεσσαλικό Στάδιο
Ολυμπιακός Βόλου Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

3 - 0

2016-11-06 15:00 Δημ. Άρτας
Αμβρακία Κωστακίων Διαγόρας Σεβαστής

0 - 1

2016-11-06 15:00 Δημ. Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας Τηλυκράτης

0 - 0

2016-11-06 15:00 Δημ. Κίτρους
Πύδνα Κίτρους Νίκη Βόλου

2 - 1

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-06 15:00 Δημοτικό Χαλκίδας
ΑΟ Χαλκίς Παναργειακός

2 - 0

2016-11-06 15:00 Δημ. Ερμιόνης
Ερμιονίδα Τσικλητήρας Πύλου

2 - 1

2016-11-06 15:00 Γηπ. Παναχαϊκής
Παναχαική ΠΑΟ Λουτρακίου

2 - 1

2016-11-06 15:00 Δημ. Βάρδας
ΠΑΟ Βάρδας Παναρκαδικός

1 - 0

2016-11-06 15:00 Ταύρου
Φωστήρας Αιολικός

1 - 2

2016-11-06 15:00 ΔΑΚ Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης Αστέρας Αμαλιάδας

2 - 0

2016-11-06 15:00 Δημοτικό Θηβών
Θήβα Αχαϊκή

2 - 0

Α´ Ερασιτεχνική 8η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 7η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 7η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-25 11:30 N/A
Αιγέας Πετριών Άγιος Λουκάς

2 - 5

2018-11-25 11:45 N/A
Σκύρος Κονίστρες

2 - 1

2018-11-25 15:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Νηλέας Νεοχωρίου

1 - 2

2018-11-25 15:00 N/A
Αμαρυνθιακός Μαρμάρι

3 - 0

2018-11-25 15:00 N/A
Κάρυστος Ζάρακες

1 - 0

2018-11-25 15:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Δύστος

0 - 3

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Basket League 5η Αγωνιστική

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 5η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-05 15:00 Κλειστό Ιστιαίας
Τελεθριακός Απόλλων Λιβαδειάς

71 - 57

2016-11-05 18:00 Κλειστό "Ερ. Χατζόπουλος"
Άρης Θήβας Μώλος

88 - 25

2016-11-05 18:00 Κλειστό Μαρτίνου
Προοδευτική Παναγίτσα

52 - 73

2016-11-05 18:00 Κλειστό Σχηματαρίου
Ερμής Σχηματαρίου Ιτέα

82 - 72

2016-11-05 18:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
ΑΓΕ Χαλκίδος ΓΣ Αυλίδας

74 - 61

2016-11-05 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"
Μάκαρος Άμφισσας Αναγέννηση Μαλεσίνας

50 - 65

Volley League 3η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-05 17:30 ΕΑΚ Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Ολυμπιακός

0 - 3 (19:25, 12:25, 15:25)

2016-11-05 18:00 Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου Ορεστιάδα

3 - 0 (25:18, 25:17, 25:7)

2016-11-05 19:00 Γυμναστήριο Λουτρακίου
Κύζικος Ν. Περάμου Ηρακλής

1 - 3 (25:18, 18:25, 22:25, 19:25)

2016-11-06 18:00 Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή Κηφισιά

3 - 1 (22:25, 28:26, 25:17, 25:21)

2016-11-07 18:00 Γυμναστήριο Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός Παναθηναϊκός

3 - 2 (18:25, 28:26, 25:19, 20:25, 15:10)

2016-11-09 19:00 Γυμναστήριο Πυλαίας «Paok Sports Arena»
ΠΑΟΚ Ηρακλής Χαλκίδας

3 - 0 (25:22, 25:15, 28:26)