Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-12 14:00 N/A
Παναρκαδικός Ρόδος

0 - 2

2020-01-12 15:00 N/A
Παλληνιακός Αιολικός

0 - 3

2020-01-12 15:00 N/A
Μαρκό ΑΕΚ Τρίπολης

6 - 1

2020-01-12 15:00 N/A
Αήττητος Σπάτων Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

2020-01-12 15:00 N/A
Αχαρναϊκός Ύπατο

0 - 2

2020-01-13 15:00 N/A
Κιθαιρών Καπαρελλίου Κόρινθος

3 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 00:00 Άνευ αγώνος
Παντριαδικός Δροσιά

0 - 3

2020-01-25 15:00 N/A
ΑΟ Χαλκίς Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου

2 - 3

2020-01-25 15:00 N/A
Λήλας Βασιλικού Όλυμπος Γυμνού

3 - 1

2020-01-25 16:00 N/A
Ηρακλής Ψαχνών Ταμυναϊκός

1 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Απόλλων Ερέτριας Αυλωνάρι

1 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου Αιδηψός

1 - 7

2020-01-26 15:00 N/A
Σκεπαστή Αμαρυνθιακός

1 - 3

2020-01-26 15:00 N/A
Μακρυκάπα Δόξα Προκοπίου

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 15:00 N/A
Σταυρός Πολιτικά

0 - 0

2020-01-25 15:00 N/A
Ευβοϊκός Γουβών Αναγ. Μαντουδίου

1 - 1

2020-01-25 15:00 N/A
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού Αστερας Βατώντα

1 - 0

2020-01-26 15:00 N/A
ΑΕ Χαλκίδος Αρτεμησιακός

0 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Ερμήλιος Ταξιάρχης

2 - 4

2020-01-26 15:00 N/A
Ένωση Ιστιαίας Κεραυνός Χαλκίδας

1 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Ατρομήτος Βασιλικών Καστέλλα

0 - 1

2020-01-26 15:15 N/A
Ωρεοί Αλάτσατα

0 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 12:45 N/A
Παραλία Σκύρος

3 - 3

2020-01-25 15:00 N/A
Λουκίσια Αυλίδα

2 - 2

2020-01-25 15:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Ζάρακες

3 - 0

2020-01-26 15:00 N/A
Νέα Στύρα Μιαούλης Φύλλων

2 - 0

2020-01-26 15:00 N/A
Προποντίδα Δύστος

0 - 0

2020-01-26 15:00 N/A
Κάρυστος Κονίστρες

6 - 0

2020-01-26 15:00 N/A
Καλοχώρι/Παντείχι Μαρμάρι

1 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Άγιος Λουκάς Ληλάντιο

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2019-03-23 00:00 Άνευ αγώνος
Δύστος Κόσκινα

3 - 0

2019-03-23 13:00 N/A
Κονίστρες Σκύρος

2 - 0

2019-03-23 16:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Άρης Αγ. Ιωάννου

2 - 0

2019-03-24 16:00 N/A
Μαρμάρι Αμαρυνθιακός

1 - 1

2019-03-24 16:00 N/A
Ζάρακες Κάρυστος

2 - 1

2019-03-24 16:00 N/A
Άγιος Λουκάς Αιγέας Πετριών

5 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-02 11:15 N/A
ΑΕΚ Νέου Πύργου Πανηλειακός

1 - 1

2020-02-02 11:30 N/A
Ελληνικά Κήρινθος

0 - 1

2020-02-02 11:30 N/A
Ολυμπιακός Λίμνης Ακράτητος Κεχριών

4 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-01 00:00 N/A
Φοίνικας Ψαχνών Ανάποδος

0 - 3

2020-02-01 15:30 N/A
ΠΑΟ Κανήθου Καθενοί

0 - 1

2020-02-02 11:15 N/A
Κύζικος Ν. Αρτάκης Ολυμπιακός Χαλκίδας

1 - 2

2020-02-02 11:30 N/A
Αναγέννηση Αφρατίου Έραπος

5 - 2

2020-02-02 11:30 N/A
Αθλόπολις Πισσώνας

1 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-01 15:15 N/A
Αναγέννηση Μονοδρίου Κριεζά

0 - 3

2020-02-02 11:30 N/A
Άρης Αγίου Ιωάννου Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

4 - 1

2020-02-02 11:30 N/A
Αιγέας Πετριών Κύμη

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ