Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 18η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-09 15:00 N/A
Μαρκό Νέα Αρτάκη

2 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Παλληνιακός Αχαρναϊκός

1 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Θύελλα Ραφήνας Αιολικός

3 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
Αήττητος Σπάτων Κιθαιρών Καπαρελλίου

0 - 1

2020-02-09 15:00 N/A
ΑΕΚ Τρίπολης Παναρκαδικός

0 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Ύπατο Ρόδος

2 - 5


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-22 15:30 N/A
Αμαρυνθιακός Δροσιά

2 - 1

2020-02-22 15:30 N/A
Απόλλων Ερέτριας ΑΟ Χαλκίς

1 - 2

2020-02-23 00:00 Άνευ αγώνος
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου Παντριαδικός

3 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Δόξα Προκοπίου Ταμυναϊκός

0 - 3

2020-02-23 15:30 N/A
Αιδηψός Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου

0 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Αυλωνάρι Λήλας Βασιλικού

2 - 3

2020-02-23 15:30 N/A
Ηρακλής Ψαχνών Όλυμπος Γυμνού

6 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Μακρυκάπα Σκεπαστή

3 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-15 15:30 N/A
Πολιτικά Αλάτσατα

2 - 0

2020-02-15 15:30 N/A
Κεραυνός Χαλκίδας Σταυρός

3 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Αστερας Βατώντα Αρτεμησιακός

1 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Ατρομήτος Βασιλικών ΑΕ Χαλκίδος

2 - 2

2020-02-16 15:30 N/A
Καστέλλα Ευβοϊκός Γουβών

1 - 4

2020-02-16 15:30 N/A
Ένωση Ιστιαίας Ωρεοί

3 - 0

2020-02-16 15:30 N/A
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού Ερμήλιος

3 - 0

2020-02-29 16:00 N/A
Ταξιάρχης Αναγ. Μαντουδίου

0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-15 12:45 N/A
Αυλίδα Σκύρος

0 - 2

2020-02-15 15:30 N/A
Μιαούλης Φύλλων Κονίστρες

3 - 0

2020-02-15 15:30 N/A
Λουκίσια Καλοχώρι/Παντείχι

2 - 1

2020-02-16 15:30 N/A
Μαρμάρι Δύστος

2 - 0

2020-02-16 15:30 N/A
Ληλάντιο Νέα Στύρα

1 - 2

2020-02-16 15:30 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Παραλία

4 - 2

2020-02-16 15:30 N/A
Ζάρακες Προποντίδα

1 - 0

2020-02-16 15:30 N/A
Άγιος Λουκάς Κάρυστος

1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Match Score
2019-04-13 00:00 Άνευ αγώνος
Κάρυστος Κόσκινα

3 - 0

2019-04-13 14:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Σκύρος

3 - 2

2019-04-13 17:00 N/A
Άγιος Λουκάς Νηλέας Νεοχωρίου

2 - 3

2019-04-14 17:00 N/A
Αιγέας Πετριών Αμαρυνθιακός

0 - 3

2019-04-14 17:00 N/A
Ζάρακες Μαρμάρι

1 - 1

2019-04-14 17:00 N/A
Κονίστρες Δύστος

0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-23 11:30 N/A
Πανηλειακός Κήρινθος

0 - 1

2020-02-23 11:30 N/A
Ακράτητος Κεχριών Ελληνικά

6 - 2

2020-02-23 12:00 N/A
ΑΕΚ Νέου Πύργου Ολυμπιακός Λίμνης

6 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-22 15:30 N/A
Αθλόπολις ΠΑΟ Κανήθου

4 - 2

2020-02-23 11:30 N/A
Ανάποδος Πισσώνας

0 - 0

2020-02-23 11:30 N/A
Ολυμπιακός Χαλκίδας Καθενοί

2 - 4

2020-02-23 11:30 N/A
Θύελλα Κοντοδεσποτίου Έραπος

6 - 0

2020-02-23 11:30 N/A
Κύζικος Ν. Αρτάκης Αναγέννηση Αφρατίου

5 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-23 11:30 N/A
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου Κριεζά

1 - 5

2020-02-23 11:30 N/A
Άρης Αγίου Ιωάννου Αιγέας Πετριών

3 - 1

2020-02-23 12:00 N/A
Κύμη Αναγέννηση Μονοδρίου

3 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ