Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Τελικός Regions’ Cup

ΕΠΣ Ευβοίας – ΕΠΣ Ξάνθης 7-6 πέναλτι (0-0 κ.δ και παρ.)

Η ομάδα της Εύβοιας κατακτά τον τίτλο.

Η διαδικασία των πέναλτι

0-1 Τουργαΐδης
1-1 Καραμπάς
2-1 Σαρηγιαννίδης
2-2 Ντούρμας
2-3 Καραγκιόζης
3-3 Μπαλόζι
Χαμένο – Ταχτσίδης
Χαμένο – Μήτρου
3-4 Κωφίδης
4-4 Ντουμάνης
4-5 Γιάννης Μπουνταγκίδης
5-5 Καλλίτσης
5-6 Αλέξης Μπουνταγκίδης
6-6 Παπαδάκης
Χαμένο – Κοτόπουλος
6-7 Πιλάτης

Basket League 26η Αγωνιστική


Match Score
2018-05-13 17:00 Κλειστό ΟΑΚΑ
ΑΕΚ BC – Γ.Σ. Κύμης
82 - 76
2018-05-13 17:00 ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠΑΟΚ BC – Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος
91 - 51
2018-05-13 17:00 Δ.Κ.Γ. Ήλιδας
Κόροιβος BC – Τρίκαλα BC ARIES
82 - 85
2018-05-13 17:00 Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας
Ολυμπιακός BC – Προμηθέας BC
104 - 69
2018-05-13 17:00 Κλειστό Γυμναστήριο Δήμου Λαυρεωτικής
Λαύριο MEGABOLT – Παναθηναϊκός SUPERFOODS
57 - 111
2018-05-13 17:00 Κ.Γ. "Μελίνα Μερκούρη"
Ρέθυμνο CRETA KINGS – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
90 - 78
2018-05-13 17:00 Βενετόκλειο Κλειστό Γυμναστήριο Ρόδου
Κολοσσός H HOTELS – Άρης BC
73 - 67


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 30η Αγωνιστική


Match Score
2018-05-12 Άνευ αγώνος
Αιδηψός – Κόσκινα
3 - 0
2018-05-12 17:00 Δημοτικό Ψαχνών
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Χαλκ.
2 - 0
2018-05-13 17:00 Ν. Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου – Αυλωνάρι
1 - 2
2018-05-13 17:00 Σκεπαστής
Σκεπαστή – Όλυμπος Γυμνού
5 - 1
2018-05-19 17:00 Πάρκο Λαού
ΑΕΚ Χαλκίδας – Λήλας Βασιλικού
1 - 5
2018-05-19 17:00 Ερετρίας
Απόλλων Ερετρίας – Αστέρας Βατώντα
4 - 0
2018-05-19 17:00 Αρτάκης
ΑρτάκηΠαντριαδικός
5 - 3
2018-05-19 17:00 Καστέλλας
Καστέλλα – Μακρυκάπα
1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική – Μπαράζ Δευτεραθλητών

Ακράτητος Κεχριών – Καλοχώρι/Παντείχι 0-5

B´ Ερασιτεχνική – Μπαράζ Παραμονής

Μαρμάρι – Αναγέννηση Ευρίπου 3-2

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 27η Αγωνιστική


Match Score
2018-05-13 11:30 Αιδηψού
ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου – ΑΕΚ Νέου Πύργου
3 - 2
2018-05-13 17:00 Σπαθαρίου
Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων – Αναγέννηση Γιάλτρων
0 - 1
2018-05-13 17:00 Αγίας Άννας
Άρης Αγ. Άννας – Άγιος
3 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 27η Αγωνιστική


Match Score
2018-05-12 17:00 Αφρατίου
Έραπος – ΠΑΟ Πολιτικών
3 - 5
2018-05-13 11:00 Βαθέος Αυλίδας
Ανάποδος – Φοίνικας Ψαχνών
2 - 3
2018-05-13 17:00 Τριάδας
Θύελλα Κοντοδεσποτίου – Σταυρός
5 - 1
2018-05-13 17:00 Πισσώνα
Ακαδημία Ν. Αρτάκης – Πισσώνας
4 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 27η Αγωνιστική


Match Score
2018-05-13 17:00 Δροσιάς
ΠΑΟ Κανήθου – Νέα Στύρα
1 - 1
2018-05-13 17:00 Μονοδρίου
Αναγέννηση Μονοδρίου – Άρτεμις Αγ. Γεωργίου
2 - 0
2018-05-13 17:00 Αλεξάνδρου
Αλάτσατα – Κριεζά
7 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ