Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 6η Αγωνιστική

Match Score
2017-05-21 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη Πιερικός

3 - 1

2017-05-21 15:30 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Αμβρακία Κωστακίων

2 - 3

2017-05-21 15:30 Βατανιακού
Διαγόρας Σεβαστής Εθνικός Φιλιππιάδας

2 - 0

2017-05-21 15:30 Δημ. Αγ. Αναργύρων
ΑΕ Καραϊσκάκη Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

4 - 2

2017-05-21 15:30 Δημ. Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου Ρήγας Φεραίος

2 - 2

2017-05-21 17:00 "Π. Μαγουλάς" Βόλου
Νίκη Βόλου Απόλλων Λάρισας

0 - 1

2017-05-21 17:00 Δημ. Ηγουμενίτσας
Θεσπρωτός Ολυμπιακός Βόλου

1 - 2

2017-05-21 17:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης Πύδνα Κίτρους

2 - 1

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 6η Αγωνιστική

Match Score
2017-05-21 17:00 Δημ. Λουτρακίου
ΠΑΟ Λουτρακίου ΑΟ Χαλκίς

1 - 2

2017-05-21 17:00 Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Αχαϊκή Ζευγολατιό

1 - 1

2017-05-21 17:00 Δημ. Αμαλιάδας
Αστέρας Αμαλιάδας Θήβα

2 - 1

2017-05-21 17:00 Δημ. Μυτιλήνης
Αιολικός Δόξα Μεγαλόπολης

4 - 0

2017-05-21 17:00 Παναρκαδικού
Παναρκαδικός Φωστήρας

1 - 0

2017-05-21 17:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός ΠΑΟ Βάρδας

1 - 2

2017-05-21 17:00 Δημ. Κρανιδίου
Ερμιονίδα Παναχαική

0 - 2

Α´ Ερασιτεχνική 6η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-12 16:30 N/A
Απόλλων Ερέτριας Αμαρυνθιακός

0 - 0

2019-10-12 16:30 N/A
ΑΟ Χαλκίς Όλυμπος Γυμνού

2 - 0

2019-10-13 16:30 N/A
Αυλωνάρι Ταμυναϊκός

0 - 3

2019-10-13 16:30 N/A
Ηρακλής Ψαχνών Αιδηψός

3 - 0

2019-10-13 16:30 N/A
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου Δόξα Προκοπίου

1 - 2

2019-10-13 16:30 N/A
Σκεπαστή Δροσιά

3 - 2

2019-10-13 16:30 N/A
Μακρυκάπα Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου

1 - 1

2019-10-13 16:30 N/A
Παντριαδικός Λήλας Βασιλικού

0 - 2

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-12 16:30 N/A
Σταυρός Αναγ. Μαντουδίου

1 - 0

2019-10-12 16:30 N/A
ΑΕ Χαλκίδος Αλάτσατα

2 - 1

2019-10-12 16:30 N/A
Ευβοϊκός Γουβών Ταξιάρχης

4 - 0

2019-10-12 16:30 N/A
Ερμήλιος Κεραυνός Χαλκίδας

3 - 2

2019-10-12 16:30 N/A
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού Ατρομήτος Βασιλικών

2 - 2

2019-10-13 16:30 N/A
Αρτεμησιακός Πολιτικά

1 - 0

2019-10-13 16:30 N/A
Ωρεοί Αστερας Βατώντα

1 - 2

2019-10-13 16:30 N/A
Ένωση Ιστιαίας Καστέλλα

2 - 1

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-12 16:30 N/A
Νέα Στύρα Δύστος

1 - 2

2019-10-12 16:30 N/A
Άγιος Λουκάς Ζάρακες

3 - 3

2019-10-13 12:00 N/A
Σκύρος Μιαούλης Φύλλων

2 - 2

2019-10-13 16:30 N/A
Παραλία Κονίστρες

10 - 0

2019-10-13 16:30 N/A
Προποντίδα Μαρμάρι

4 - 1

2019-10-13 16:30 N/A
Κάρυστος Αυλίδα

2 - 0

2019-10-13 16:30 N/A
Καλοχώρι/Παντείχι Ληλάντιο

4 - 3

2019-10-13 16:30 N/A
Λουκίσια Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 0

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Match Score
2019-03-30 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 3

2019-03-30 16:30 N/A
Αιγέας Πετριών Κονίστρες

2 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Άγιος Λουκάς Ζάρακες

0 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Αμαρυνθιακός

0 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Κάρυστος Δύστος

4 - 1

2019-05-04 17:30 N/A
Σκύρος Μαρμάρι

1 - 0

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-13 11:30 N/A
Ελληνικά Πανηλειακός

0 - 0

2019-10-13 11:30 N/A
Ολυμπιακός Λίμνης Κήρινθος

2 - 0

2019-10-13 12:00 N/A
ΑΕΚ Νέου Πύργου Ακράτητος Κεχριών

4 - 1

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-12 16:30 N/A
Ολυμπιακός Χαλκίδας Έραπος

1 - 2

2019-10-13 00:00 Άνευ αγώνος
Θύελλα Κοντοδεσποτίου Φοίνικας Ψαχνών

3 - 0

2019-10-13 11:30 N/A
Αθλόπολις Ανάποδος

2 - 1

2019-10-13 11:30 N/A
Κύζικος Ν. Αρτάκης ΠΑΟ Κανήθου

5 - 1

2019-10-13 12:00 N/A
Καθενοί Πισσώνας

0 - 3

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Match Score
2019-10-13 12:00 N/A
Αναγέννηση Μονοδρίου Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

3 - 3

2019-10-13 12:00 N/A
Άρης Αγίου Ιωάννου Κύμη

4 - 0

2019-10-13 12:30 N/A
Αιγέας Πετριών Κριεζά

1 - 5

Basket League 3η Αγωνιστική

Match Score
2018-10-13 15:45 N/A
Ηφαιστος Λήμνου Πανιώνιος

-:-

2018-10-13 15:45 N/A
Ρέθυμνο CRETAN KINGS Λαύριο AEGEAN CARGO

-:-

2018-10-13 15:45 N/A
Χολαργός Κολοσσός H HOTELS

-:-

2018-10-13 15:45 N/A
Προμηθέας BC Περιστέρι ΒΙΚΟΣ COLA

-:-

2018-10-13 17:00 N/A
ΑΕΚ BC ΠΑΟΚ BC

-:-

2018-10-13 18:00 N/A
Άρης BC Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

-:-

2018-10-14 19:00 N/A
Γ.Σ. Κύμης Ολυμπιακός BC

-:-

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 3η Αγωνιστική

Match Score
N/A 00:00 Άνευ αγώνος
Παναγίτσα Μώλος

20 - 0

2017-03-25 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς ΑΓΕ Χαλκίδος

68 - 82

2017-03-25 18:00 Κλειστό Ιτέας
Ιτέα Αναγέννηση Μαλεσίνας

65 - 58

2017-03-25 18:00 Κλειστό Μαρτίνου
Προοδευτική Μάκαρος Άμφισσας

85 - 103

2017-03-25 18:00 Κλειστό Σχηματαρίου
Ερμής Σχηματαρίου ΓΣ Αυλίδας

83 - 69

2017-03-26 15:00 Κλειστό Ιστιαίας
Τελεθριακός Άρης Θήβας

68 - 63