Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-11 15:00 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Απόλλων Λάρισας

0 - 1

2016-12-11 15:00 Δημ. Αγ. Αναργύρων
ΑΕ Καραϊσκάκη Διαγόρας Σεβαστής

3 - 0

2016-12-11 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη Τηλυκράτης

1 - 1

2016-12-11 15:00 Δημ. Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου Νίκη Βόλου

1 - 0

2016-12-11 15:00 Δημ. Ηγουμενίτσας
Θεσπρωτός Πύδνα Κίτρους

0 - 2

2016-12-11 15:00 Πανθεσσαλικό Στάδιο
Ολυμπιακός Βόλου Εθνικός Φιλιππιάδας

3 - 0

2016-12-11 15:00 Δημ. Βελεστίνου
Ρήγας Φεραίος Αμβρακία Κωστακίων

4 - 2

2016-12-11 15:00 ΔΑΚ Κατερίνης
Πιερικός Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-11 15:00 Δημοτικό Χαλκίδας
ΑΟ Χαλκίς Δόξα Μεγαλόπολης

2 - 2

2016-12-11 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός Τσικλητήρας Πύλου

2 - 1

2016-12-11 15:00 Παναρκαδικού
Παναρκαδικός Αστέρας Αμαλιάδας

1 - 1

2016-12-11 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός Αχαϊκή

0 - 1

2016-12-11 15:00 Δημ. Ερμιόνης
Ερμιονίδα Ζευγολατιό

2 - 0

2016-12-11 15:00 Παναχαϊκής
Παναχαική Θήβα

1 - 0

2016-12-11 15:00 Νέας Μανωλάδας
ΠΑΟ Βάρδας Φωστήρας

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Match Score
2019-01-12 15:00 N/A
Αμαρυνθιακός Δύστος

2 - 1

2019-01-13 11:45 N/A
Σκύρος Ζάρακες

3 - 1

2019-01-13 15:00 N/A
Κάρυστος Άγιος Λουκάς

6 - 1

2019-01-13 15:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Μαρμάρι

1 - 1

2019-01-13 15:00 N/A
Κόσκινα Κονίστρες

0 - 3

2019-02-03 15:00 N/A
Αιγέας Πετριών Άρης Αγ. Ιωάννου

3 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Basket League 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 10η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-10 18:00 Κλειστό Μαρτίνου
Προοδευτική Άρης Θήβας

71 - 94

2016-12-10 18:00 Κλειστό Ιστιαίας
Τελεθριακός ΑΓΕ Χαλκίδος

52 - 77

2016-12-10 18:00 Κλειστό Σχηματαρίου
Ερμής Σχηματαρίου Μάκαρος Άμφισσας

74 - 55

2016-12-10 18:00 Κλειστό Ιτέας
Ιτέα ΓΣ Αυλίδας

71 - 59

2016-12-10 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"
Παναγίτσα Αναγέννηση Μαλεσίνας

73 - 61

2016-12-10 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς Μώλος

72 - 54


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Volley League 8η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-09 19:00 Κλειστό Γυμναστήριο "Κουκούλι"
Παναχαϊκή Παμβοχαϊκός

1 - 3 (18:25, 19:25, 26:24, 21:25)

2016-12-10 18:00 Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά Ολυμπιακός

0 - 3 (20:25, 14:25, 19:25)

2016-12-10 20:00 Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής Ηρακλής Χαλκίδας

3 - 1 (25:22, 23:25, 25:20, 25:19)

2016-12-10 20:00 Κλειστό Γυμναστήριο Αγίων Θεοδώρων
Κύζικος Ν. Περάμου Εθνικός Αλεξανδρούπολης

0 - 3 (23:25, 20:25, 22:25)

2016-12-10 20:00 Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα Παναθηναϊκός

0 - 3 (14:25, 17:25, 21:25)

2016-12-11 18:30 Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου ΠΑΟΚ

2 - 3 (25:21, 21:25, 25:20, 20:25, 16:18)


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ