Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-19 13:30 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Διαγόρας Σεβαστής

0 - 2

2017-02-19 15:00 Δημ. Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας Θεσπρωτός

2 - 1

2017-02-19 15:00 ΔΑΚ Κατερίνης
Πιερικός Απόλλων Λάρισας

0 - 0

2017-02-19 15:00 Δημ. Νεοκαισάρειας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Ρήγας Φεραίος

1 - 1

2017-02-19 15:00 Δημ. Άρτας
Αμβρακία Κωστακίων Ολυμπιακός Βόλου

0 - 1

2017-02-19 15:00 Δημ. Κίτρους
Πύδνα Κίτρους Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

1 - 0

2017-02-19 15:00 "Π. Μαγουλάς" Βόλου
Νίκη Βόλου Αστέρας Πετρίτη

4 - 0

2017-02-19 15:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης ΑΕ Καραϊσκάκη

0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-19 15:00 Ταύρου
Φωστήρας ΑΟ Χαλκίς

0 - 1

2017-02-19 15:00 Δημ. Βάρδας
ΠΑΟ Βάρδας Τσικλητήρας Πύλου

1 - 0

2017-02-19 15:00 ΔΑΚ Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης Παναχαική

0 - 2

2017-02-19 15:00 Δημοτικό Θηβών
Θήβα Ερμιονίδα

1 - 1

2017-02-19 15:00 Δημ. Ζευγολατιού
Ζευγολατιό ΠΑΟ Λουτρακίου

1 - 2

2017-02-19 15:00 Δημ. Κάτω Αχαϊας
Αχαϊκή Παναρκαδικός

1 - 0

2017-02-19 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός Αστέρας Αμαλιάδας

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Match Score
2019-03-23 00:00 Άνευ αγώνος
Δύστος Κόσκινα

3 - 0

2019-03-23 13:00 N/A
Κονίστρες Σκύρος

2 - 0

2019-03-23 16:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Άρης Αγ. Ιωάννου

2 - 0

2019-03-24 16:00 N/A
Μαρμάρι Αμαρυνθιακός

1 - 1

2019-03-24 16:00 N/A
Ζάρακες Κάρυστος

2 - 1

2019-03-24 16:00 N/A
Άγιος Λουκάς Αιγέας Πετριών

5 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 18η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-18 14:30 Κλειστό Ιτέας
Ιτέα Τελεθριακός

83 - 81

2017-02-18 16:00 Κλειστό Σχηματαρίου
Ερμής Σχηματαρίου Προοδευτική

117 - 71

2017-02-18 16:00 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς Μάκαρος Άμφισσας

53 - 66

2017-02-18 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"
Παναγίτσα Άρης Θήβας

62 - 68

2017-02-18 18:00 Κλειστό Μαλεσίνας
Αναγέννηση Μαλεσίνας ΑΓΕ Χαλκίδος

77 - 61

2017-02-18 18:00 Κλειστό Μώλου
Μώλος ΓΣ Αυλίδας

60 - 68


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Volley League 17η Αγωνιστική

Match Score
2017-02-18 17:00 Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός Ορεστιάδα

3 - 0 (25:15, 25:20, 25:16)

2017-02-18 18:00 Γυμναστήριο Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός Φοίνικας Σύρου

3 - 2 (22:25, 25:19, 27:25, 20:25, 15:12)

2017-02-18 18:00 ΕΑΚ Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Ηρακλής

3 - 0 (25:17, 25:19, 25:20)

2017-02-18 19:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Ηρακλής Χαλκίδας Παναθηναϊκός

0 - 3 (23:25, 18:25, 19:25)

2017-02-19 18:00 Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή Κύζικος Ν. Περάμου

2 - 3 (25:20, 17:25, 25:20, 23:25, 7:15)

2017-02-19 19:00 Γυμναστήριο Πυλαίας «Paok Sports Arena»
ΠΑΟΚ Κηφισιά

3 - 0 (25:22, 25:21, 25:20)


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ