Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 23η Αγωνιστική

Match Score
2017-03-19 15:00 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

2 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Φιλιππούπολης
Απόλλων Λάρισας Θεσπρωτός

3 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου Ολυμπιακός Βόλου

2 - 2

2017-03-19 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη Ρήγας Φεραίος

0 - 1

2017-03-19 15:00 Δημ. Αγ. Αναργύρων
ΑΕ Καραϊσκάκη Πιερικός

5 - 0

2017-03-19 15:00 Βατανιακού
Διαγόρας Σεβαστής Αμβρακία Κωστακίων

4 - 1

2017-03-19 15:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης Εθνικός Φιλιππιάδας

1 - 1

2017-03-19 15:00 "Π. Μαγουλάς" Βόλου
Νίκη Βόλου Πύδνα Κίτρους

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 23η Αγωνιστική

Match Score
2017-03-19 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός ΑΟ Χαλκίς

4 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Πύλου
Τσικλητήρας Πύλου Ερμιονίδα

2 - 2

2017-03-19 15:00 Δημ. Λουτρακίου
ΠΑΟ Λουτρακίου Παναχαική

0 - 2

2017-03-19 15:00 Παναρκαδικού
Παναρκαδικός ΠΑΟ Βάρδας

2 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός Φωστήρας

2 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Αμαλιάδας
Αστέρας Αμαλιάδας Δόξα Μεγαλόπολης

4 - 0

2017-03-19 15:00 Δημ. Κάτω Αχαϊας
Αχαϊκή Θήβα

0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Match Score
2019-04-13 00:00 Άνευ αγώνος
Κάρυστος Κόσκινα

3 - 0

2019-04-13 14:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Σκύρος

3 - 2

2019-04-13 17:00 N/A
Άγιος Λουκάς Νηλέας Νεοχωρίου

2 - 3

2019-04-14 17:00 N/A
Αιγέας Πετριών Αμαρυνθιακός

0 - 3

2019-04-14 17:00 N/A
Ζάρακες Μαρμάρι

1 - 1

2019-04-14 17:00 N/A
Κονίστρες Δύστος

0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Basket League 22η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 21η Αγωνιστική

Match Score
2017-03-18 15:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
ΑΓΕ Χαλκίδος Τελεθριακός

62 - 58

2017-03-18 18:00 Κλειστό "Ερ. Χατζόπουλος"
Άρης Θήβας Προοδευτική

72 - 54

2017-03-18 18:00 Κλειστό Μαλεσίνας
Αναγέννηση Μαλεσίνας Παναγίτσα

89 - 65

2017-03-18 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"
Μάκαρος Άμφισσας Ερμής Σχηματαρίου

71 - 76

2017-03-18 18:00 Κλειστό Αυλίδας
ΓΣ Αυλίδας Ιτέα

73 - 65

2017-03-18 18:00 Κλειστό Μώλου
Μώλος Απόλλων Λιβαδειάς

50 - 65


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ