Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Match Score
2017-01-22 15:00 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Πύδνα Κίτρους

1 - 0

2017-01-22 15:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης Απόλλων Λάρισας

1 - 1

2017-01-22 15:00 Βατανιακού
Διαγόρας Σεβαστής Νίκη Βόλου

0 - 0

2017-01-22 15:00 Δημ. Αγ. Αναργύρων
ΑΕ Καραϊσκάκη Εθνικός Φιλιππιάδας

2 - 1

2017-01-22 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη Αμβρακία Κωστακίων

0 - 0

2017-01-22 15:00 Πανθεσσαλικό Στάδιο
Ολυμπιακός Βόλου Ρήγας Φεραίος

2 - 1

2017-01-22 15:00 Δημ. Ηγουμενίτσας
Θεσπρωτός Πιερικός

2 - 0

2017-01-29 15:00 Δημ. Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Match Score
2017-01-08 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός Ζευγολατιό

5 - 1

2017-01-22 15:00 Παμπελοποννησιακό
Παναχαική ΑΟ Χαλκίς Report

3 - 3

2017-01-22 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός Δόξα Μεγαλόπολης

1 - 0

2017-01-22 15:00 Δημ. Ερμιόνης
Ερμιονίδα ΠΑΟ Βάρδας

5 - 0

2017-01-22 15:00 Δημ. Κάτω Αχαϊας
Αχαϊκή Τσικλητήρας Πύλου

1 - 0

2017-01-22 15:00 Παναρκαδικού
Παναρκαδικός Θήβα

1 - 1

2017-01-22 15:00 Δημ. Λουτρακίου
ΠΑΟ Λουτρακίου Φωστήρας

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 15η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Match Score
2019-01-26 15:00 N/A
Αιγέας Πετριών Δύστος

1 - 1

2019-01-26 15:15 N/A
Κάρυστος Μαρμάρι

2 - 0

2019-01-27 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Αμαρυνθιακός

0 - 3

2019-01-27 11:45 N/A
Σκύρος Νηλέας Νεοχωρίου

1 - 0

2019-01-27 15:00 N/A
Ζάρακες Άρης Αγ. Ιωάννου

3 - 2

2019-01-27 15:00 N/A
Άγιος Λουκάς Κονίστρες

4 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Basket League 14η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 14η Αγωνιστική

Match Score
2017-01-21 16:15 Κλειστό Μαλεσίνας
Αναγέννηση Μαλεσίνας Τελεθριακός

79 - 67

2017-01-21 18:00 Κλειστό Αυλίδας
ΓΣ Αυλίδας Άρης Θήβας

56 - 71

2017-01-21 18:00 Κλειστό Μώλου
Μώλος Προοδευτική

75 - 69

2017-01-21 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς Ερμής Σχηματαρίου

68 - 76

2017-01-21 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"
Παναγίτσα Ιτέα

87 - 57

2017-01-21 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"
Μάκαρος Άμφισσας ΑΓΕ Χαλκίδος

84 - 76 (AET)


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Volley League 14η Αγωνιστική

Match Score
2017-01-21 15:00 Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός Εθνικός Αλεξανδρούπολης

3 - 0 (25:19, 25:18, 25:17)

2017-01-21 17:00 Γυμναστήριο Πανελληνίου - Κυψέλη
Παναθηναϊκός Παμβοχαϊκός

3 - 0 (25:14, 25:22, 25:12)

2017-01-21 18:00 Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής Κύζικος Ν. Περάμου

3 - 1 (25:21, 23:25, 25:21, 30:28)

2017-01-21 18:00 Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα Φοίνικας Σύρου

0 - 3 (19:25, 21:25, 18:25)

2017-01-21 18:30 Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά Παναχαϊκή

3 - 1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:18)

2017-01-22 18:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Ηρακλής Χαλκίδας ΠΑΟΚ

1 - 3 (17:25, 25:20, 17:25, 22:25)


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ