Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-27 15:00 Δημ. Ηγουμενίτσας
Θεσπρωτός Ένωση Ιστιαίας

1 - 0

2016-11-27 15:00 ΕΠΣ Κέρκυρας
Αστέρας Πετρίτη Απόλλων Λάρισας

0 - 2

2016-11-27 15:00 Δημ. Βελεστίνου
Ρήγας Φεραίος Τηλυκράτης

2 - 0

2016-11-27 15:00 Δημ. Νεοκαισάρειας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Πύδνα Κίτρους

0 - 3

2016-11-27 15:00 Δημ. Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου ΑΕ Καραϊσκάκη

0 - 0

2016-11-27 15:00 Πανθεσσαλικό Στάδιο
Ολυμπιακός Βόλου Διαγόρας Σεβαστής

0 - 0

2016-11-27 15:00 ΔΑΚ Κατερίνης
Πιερικός Νίκη Βόλου

1 - 3

2016-11-27 15:00 Δημ. Κωστακίων
Αμβρακία Κωστακίων Εθνικός Φιλιππιάδας

1 - 2

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 10η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-27 13:00 Δημ. Ερμιόνης
Ερμιονίδα Αιολικός

0 - 0

2016-11-27 15:00 Δημοτικό Χαλκίδας
ΑΟ Χαλκίς Αχαϊκή

2 - 1

2016-11-27 15:00 ΔΑΚ Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης Θήβα

2 - 1

2016-11-27 15:00 Γηπ. Παναχαϊκής
Παναχαική Αστέρας Αμαλιάδας

6 - 0

2016-11-27 15:00 Ταύρου
Φωστήρας Ζευγολατιό

1 - 0

2016-11-27 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός Τσικλητήρας Πύλου

0 - 1

2016-11-27 15:00 Δημ. Λουτρακίου
ΠΑΟ Λουτρακίου Παναρκαδικός

0 - 1

Α´ Ερασιτεχνική 11η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 10η Αγωνιστική

Match Score
2018-12-15 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Κάρυστος

0 - 3

2018-12-15 15:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Άγιος Λουκάς

4 - 0

2018-12-15 15:00 N/A
Δύστος Κονίστρες

3 - 2

2018-12-16 11:45 N/A
Σκύρος Άρης Αγ. Ιωάννου

0 - 0

2018-12-16 15:00 N/A
Μαρμάρι Ζάρακες

3 - 1

2018-12-16 15:00 N/A
Αμαρυνθιακός Αιγέας Πετριών

7 - 0

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Basket League 8η Αγωνιστική

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 8η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-26 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"
Παναγίτσα Μάκαρος Άμφισσας

73 - 62

2016-11-26 18:00 Κλειστό Σχηματαρίου
Ερμής Σχηματαρίου Τελεθριακός

81 - 62

2016-11-26 18:00 Κλειστό Ιτέας
Ιτέα Άρης Θήβας

70 - 57

2016-11-26 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς
Απόλλων Λιβαδειάς ΓΣ Αυλίδας

66 - 75

2016-11-26 18:00 Κλειστό Μώλου
Μώλος Αναγέννηση Μαλεσίνας

55 - 79

2016-11-26 18:30 Κλειστό Μαρτίνου
Προοδευτική ΑΓΕ Χαλκίδος

33 - 66

Volley League 6η Αγωνιστική

Match Score
2016-11-25 18:00 Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά ΠΑΟΚ

2 - 3 (17:25, 25:23, 26:24, 20:25, 13:15)

2016-11-26 18:00 Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής Εθνικός Αλεξανδρούπολης

3 - 1 (25:21, 23:25, 25:22, 25:21)

2016-11-26 19:00 Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου Παμβοχαϊκός

2 - 3 (25:22, 22:25, 21:25, 25:19, 16:18)

2016-11-26 19:00 Γυμναστήριο "Νίκος Σαμαράς" Ορεστιάδα
Ορεστιάδα Ολυμπιακός

0 - 3 (9:25, 21:25, 11:25)

2016-11-26 20:00 Γυμναστήριο Λουτρακίου
Κύζικος Ν. Περάμου Παναχαϊκή

0 - 3 (21:25, 17:25, 18:25)

2016-11-26 20:30 Γυμναστήριο Πανελληνίου - Κυψέλη
Παναθηναϊκός Ηρακλής Χαλκίδας

3 - 0 (25:14, 25:21, 25:20)