Ακολουθούν τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου.

Basket League 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:30

ΡΕΘΥΜΝΟ – ΑΡΗΣ

Μελίνα Μερκούρη”

74-76

12-01 15:30

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Χολαργού

74-73

12-01 15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ

Λήμνου

80-76

12-01 16:00

ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

ΟΑΚΑ

94-79

12-01 17:30

ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

PAOK SPORTS ARENA

87-73

13-01 17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προμηθέα

77-80

14-01 15:30

Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Κανήθου

Γ Εθνική 7ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

13-01 12:00

ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

Φηρών Θήρας

1-0

13-01 15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

Συνοικισμού

1-0

13-01 15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ

Ενωσιακό

0-6

13-01 15:00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Καλλιθέας

0-0

13-01 15:00

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Ηλιούπολης

2-0

13-01 15:00

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Αγ. Αναργύρων

2-2

Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Δροσιάς

1-2

12-01 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Βατώντα

3-0

12-01 15:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

1-0

12-01 17:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Ψαχνών

1-0

13-01 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Ιστιαίας

2-1

13-01 15:00

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΤΑΚΗ

Γυμνού

0-2

13-01 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Αιδηψού

1-1

13-01 15:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Τριάδας

1-0

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:00

ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Προκοπίου

Αναβλήθηκε

12-01 15:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Κηρίνθου

0-3

12-01 15:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Γουβών

Αναβλήθηκε

12-01 15:15

ΑΓΙΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Αιδηψού

1-3

13-01 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Κεχριών

0-1

13-01 15:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

Πηλίου

2-2

Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Παραλίας Αυλίδας

3-1

ΑΕΚ Χ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

0-3 α.α.

12-01 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

Αφρατίου

1-2

13-01 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αλεξάνδρου

1-2

13-01 15:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Μακρυκάπας

Αναβλήθηκε

13-01 15:00

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Δροσιάς

1-0

13-01 15:00

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Πάρκο Λαού

0-0

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Κριεζών

Αναβλήθηκε

12-01 15:00

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ

Αγ. Λουκά

2-1

13-01 11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ

Σκύρου

3-1

13-01 15:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Καρύστου

6-1

13-01 15:00

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Νεοχωρίου

1-1

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

13-01 12:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.

Ελληνικών

0-2

13-01 15:00

ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

1-0

13-01 15:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

Πολιτικών

6-1

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

0-3 α.α.

ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

12-01 15:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Καλαμακίδη

Αναβλήθηκε

13-01 11:45

ΚΡΙΕΖΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Κριεζών

4-2

13-01 11:45

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Πάρκο Λαού

1-2

13-01 12:00

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΥΜΗ

Βαθέος Αυλίδας

4-1

13-01 15:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Ζαράκων

1-0

13-01 15:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Φύλλων

0-2