Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 15:00

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Βασιλικού

1-0

19-01 15:00

ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ

Μακρυκάπας

1-2

19-01 15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Ψαχνών

4-0

20-01 15:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΔΡΟΣΙΑ

Αυλωναρίου

2-1

20-01 15:00

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ

Νέας Λαμψάκου

1-0

20-01 15:00

ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

Σκεπαστής

3-0

20-01 15:00

ΑΡΤΑΚΗ – ΩΡΕΟΙ

Αρτάκης

2-0

20-01 15:15

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ

Αλιβερίου

4-1

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γουβών

3-3

20-01 15:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Νέου Πύργου

1-1

20-01 15:00

ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Αιδηψού

4-1

20-01 15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΓΙΟΣ

Βασιλικών

3-2

20-01 15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Μαντουδίου

2-1

20-01 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Κεχριών

0-0

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ

Αγ. Νικολάου

4-1

19-01 15:00

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Τσαλίκη-Παπίλα

1-2

19-01 15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

Πάρκο Λαού

6-0

20-01 15:00

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Λουκισίων

0-1

20-01 15:00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ

Πάλιουρα

0-1

20-01 15:00

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ

Φύλλων

1-0

20-01 15:00

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Πάρκο Λαού

2-0

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 13:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ

Δύστου

0-2

19-01 15:00

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑ

Αγ. Ιωάννη

1-5

19-01 15:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Ζαράκων

0-0

19-01 15:00

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Αμαρύνθου

4-0

20-01 15:00

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Βρύσης

1-2

ΜΑΡΜΑΡΙ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 15:00

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Νέου Πύργου

4-2

19-01 15:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Βατώντα

0-2

20-01  11:30

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Καστέλλας

0-3

20-01 15:00

ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

19-01 15:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Πισσώνα

5-0

19-01 15:15

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΡΑΠΟΣ

Αυλωναρίου

1-3

19-01 15:15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Μονοδρίου

4-1

20-01  11:30

ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Βαθέος Αυλίδας

3-0

20-01 12:00

ΚΡΙΕΖΩΝ – ΚΥΜΗ

Κριεζών

2-0

20-01 15:00

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Βαθέος Αυλίδας

2-4