Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

09-02 15:00

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΛΗΛΑΣ Β.

Ν. Λαμψάκου

0-3

09-02 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

Δροσιάς

1-1

09-02 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Βατώντα

3-0

10-02 15:00

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Καστέλλας

2-3

10-02 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

Γουβών

3-1

10-02 15:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΡΤΑΚΗ

Αυλωναρίου

1-4

10-02 15:00

ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Μακρυκάπας

0-1

10-02 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ

Αιδηψού

3-1

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

09-02 15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Σκεπαστής

0-0

09-02 15:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Πηλίου

1-4

10-02 12:00

ΑΓΙΟΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Αιδηψού

3-3

10-02 15:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Ν. Πύργου

2-1

10-02 15:00

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Μαντουδίου

0-1

10-02 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Κεχριών

0-1

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

09-02 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ

Αγ. Νικολάου

3-0

09-02 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Αφρατίου

1-3

10-02 15:00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Πάλιουρα

2-1

10-02 15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Πάρκο Λαού

2-2

10-02 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Παραλίας Αυλίδας

4-0

10-02 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ

Αλεξάνδρου

4-3

ΑΕΚ Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

0-3 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

09-02 15:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ

Δύστου

2-0

09-02 15:00

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Νεοχωρίου

0-1

09-02 15:15

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αγ. Ιωάννη

1-1

10-02 15:00

ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Καρύστου

1-1

10-02 15:00

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Αμαρύνθου

0-0

ΣΚΥΡΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

10-02 12:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Πολιτικών

2-1

10-02 12:00

ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

2-0

10-02 12:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

Μακρυκάπας

4-2

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ

0-3 α.α.

ΑΚ. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΓΙΑΛΤΡΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

10-02 11:30

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΡΑΠΟΣ

Πάρκο Λαού

2-3

10-02 11:30

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Αυλωναρίου

0-2

10-02 11:45

ΑΥΛΙΔΑ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Βαθέος Αυλίδας

10-1

10-02 12:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΥΜΗ

Ζαράκων

2-0

10-02 15:30

ΚΡΙΕΖΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Κριεζών

1-1

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΜΟΝΟΔΡΙ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ