Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Γ Εθνική 7ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

03-03

12:00

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

1-2

03-03

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

0-1

03-03

15:00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ

1-0

03-03

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

1-1

03-03

15:00

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

3-2

03-03

15:00

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ

1-1

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΔΡΟΣΙΑ

Βατώντα

2-1

02-03

15:30

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Τριάδας

0-3

02-03

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΑΡΤΑΚΗ

Ψαχνών

4-1

03-03

15:30

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Βασιλικού

1-1

03-03

15:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Γυμνού

1-1

03-03

15:30

ΩΡΕΟΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Ιστιαίας

1-2

03-03

15:30

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Αιδηψού

4-0

03-03

15:45

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

4-1

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Ιστιαίας

ΔΙΕΚΟΠΗ

03-03

11:45

ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΓΙΟΣ

Αιδηψού

1-0

03-03

15:30

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Πηλίου

3-2

03-03

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

Μαντουδίου

4-0

03-03

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Βασιλικών

3-4

03-03

15:30

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Γουβών

2-2

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

Λουκισίων

1-0

02-03

15:30

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Πάρκο Λαού

2-0

02-03

15:30

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

Αλεξάνδρου

0-3

03-03

15:30

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Δροσιάς

1-2

03-03

15:30

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αγ. Νικολάου

1-1

03-03

15:45

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Μακρυκάπας

0-4

ΑΕΚ Χ. – ΠΑΡΑΛΙΑ

0-3 (α.α.)

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΥΣΤΟΣ

Νεοχωρίου

3-1

02-03

15:30

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αμαρύνθου

3-0

03-03

11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Σκύρου

1-1

03-03

15:30

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Αγ. Ιωάννη

1-3

03-03

15:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Καρύστου

3-0

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΖΑΡΑΚΕΣ

0-3 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

03-03

12:00

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Μακρυκάπας

3-2

03-03

12:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Καστέλλας

0-0

03-03

12:30

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Νέου Πύργου

ΔΙΕΚΟΠΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

0-3 (α.α.)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Βαθέος Αυλίδας

7-1

03-03

12:00

ΚΥΜΗ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Κύμης

5-0

03-03

12:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΕΡΑΠΟΣ

Πισσώνα

3-4

03-03

12:00

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Αυλωναρίου

2-0

03-03

12:15

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΡΙΕΖΑ

Βαθέος Αυλίδας

3-3

03-03

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Μονοδρίου

4-0