Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Αιδηψού

2-0

16-03

16:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Βατώντα

1-2

16-03

16:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Δροσιάς

1-0

17-03

16:00

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Βασιλικού

1-0

17-03

16:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.

Τριάδας

0-2

17-03

16:00

ΩΡΕΟΙ – ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ

Γουβών

1-2

17-03

16:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΡΤΑΚΗ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

0-2

17-03

16:00

ΚΑΣΤΈΛΛΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καστέλλα

0-3

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γουβών

0-2

16-03

16:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Κηρίνθου

0-2

17-03

12:30

ΑΓΙΟΣ – ΙΣΤΙΑΙΑ

Αιδηψού

0-4

17-03

12:30

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Κεχριών

1-2

17-03

16:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

Ν. Πύργου

0-2

17-03

16:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Πηλίου

0-0

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

Αφρατίου

1-1

16-03

16:00

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Αγ. Νικολάου

1-2

17-03

16:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Αλεξάνδρου

0-3

17-03

16:00

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Λουκισίων

1-0

17-03

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πάρκο Λαού

3-1

17-03

16:00

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Μακρυκάπας

0-4

ΑΕΚ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

0-3 (α.α.)

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

12:45

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣΔΥΣΤΟΣ

Καρύστου

2-0

16-03

16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

Αγίου Λουκά

0-3

16-03

16:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Ζαράκων

3-4

17-03

16:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Δύστου

2-1

17-03

16:00

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Βρύσης

2-4

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

17-03

12:00

ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Βατώντα

2-0

17-03

16:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Ελληνικών

0-3

17-03

16:00

ΛΙΧΑΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Λιχάδας

6-1

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ

3-0 (α.α.)

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

0-3 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

17-03

12:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Φύλλων

4-2

17-03

12:00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Πάρκο Λαού

0-3 (α.α.)

17-03

12:00

ΚΡΙΕΖΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κριεών

1-1

17-03

12:00

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Βαθέος Αυλίδας

9-1

17-03

16:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΥΜΗ

Κανήθου

1-2

17-03

16:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Ζαράκων

3-1