Α Ερασιτεχνική 24η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

06-04 17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου 0-3
06-04 17:00 ΩΡΕΟΙ – ΑΙΔΗΨΟΣ Ιστιαίας 2-3
06-04 17:00 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Τριάδας 2-0
06-04 17:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Γυμνού 3-1
06-04 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ψαχνών 3-0
06-04 17:00 ΑΡΤΑΚΗ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Αρτάκης 4-2
07-04 17:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Αλιβερίου 0-0
07-04 17:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Σκεπαστής 3-1

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

07-04 17:00 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΓΙΟΣ Νέου Πύργου 5-0
07-04 17:00 ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Κηρίνθου 2-0
07-04 17:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Προκοπίου Νέο 5-0
07-04 17:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Γουβών 0-5
07-04 17:00 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Αιδηψού 1-0
07-04 17:00 ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Κεχριών 1-0

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 25η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

06-04 17:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Αγ. Νικολάου 4-1
06-04 17:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Τσαλίκη-Παπίλα 5-1
07-04 17:00 ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Λουκισίων 1-0
07-04 17:00 ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Παραλίας Αυλίδας 6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ 3-0 (α.α.)
07-04 17:00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Πάλιουρα 3-1
ΑΕΚ Χ. – ΛΗΛΑΝΤΙΟΣ 0-3 (α.α.)

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

06-04 13:30 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ Αμαρύνθου 4-0
06-04 13:30 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Νεοχωρίου 0-2
06-04 17:00 ΔΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Δύστου 3-0
07-04 17:00 ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Καρύστου 3-0
07-04 17:00 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ 1-1
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ 0-3 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

07-04 12:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΣ Καστέλλας 4-7
07-04 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΛΙΧΑΔΑ Λίμνης 4-1
07-04 12:30 ΚΥΖΙΚΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Βατώντα 1-1
07-04 13:00 ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Νέου Πύργου 5-3
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3-0 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

06-04 17:00 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Καλαμακίδη 1-2
07-04 12:00 ΠΙΣΣΩΝΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ Πισσώνα 6-0
07-04 12:30 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΜΗ Αυλωναρίου 1-1
07-04 12:30 ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΚΡΙΕΖΑ Πάρκο Λαού 2-3
07-04 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΥΛΙΔΑ Μονοδρίου 0-2
07-04 17:00 ΕΡΑΠΟΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Φύλλων 2-5