Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια.

Α Ερασιτεχνική 26η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Βατώντα 3-1
13-04-19 17:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου 2-0
13-04-19 17:00 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Τριάδας 0-2
14-04-19 17:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Αιδηψού 1-1
14-04-19 17:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Ιστιαίας 1-3
14-04-19 17:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Γυμνού 4-1
14-04-19 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ψαχνών 5-1
14-04-19 17:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Αλιβερίου 1-1
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αιδηψού 0-6
13-04-19 17:00 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Γουβών 1-0
13-04-19 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Μαντουδίου 0-0
14-04-19 17:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Νέου Πύργου 2-1
14-04-19 17:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Κεχριών 1-0
14-04-19 17:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Πηλίου 3-1
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 26η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Αλεξάνδρου 0-2
13-04-19 17:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Αγ. Νικολάου 3-3
13-04-19 17:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δροσιάς 2-8
14-04-19 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αφρατίου 0-4
14-04-19 17:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάρκο Λαού 4-1
14-04-19 17:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Φύλλων 1-0
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 14:00 ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Αγ. Ιωάννη 3-2
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Αγ. Λουκά 2-3
14-04-19 17:00 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Κριεζών 0-3
14-04-19 17:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Ζαράκων 1-1
14-04-19 17:00 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΔΥΣΤΟΣ Βρύσης 0-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
14-04-19 12:30 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Μακρυκάπας 1-0
14-04-19 12:30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας 0-0
14-04-19 12:30 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Πολιτικών 5-1
14-04-19 17:00 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Βατώντα 5-1
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Φύλλων 5-2
14-04-19 12:30 ΑΥΛΙΔΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βαθέος Αυλίδας 3-0
14-04-19 12:30 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Κριεζών 2-0
14-04-19 12:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Πάρκο Λαού 2-2
14-04-19 12:30 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Ζαράκων 1-3
14-04-19 13:00 ΚΥΜΗ – ΚΑΜΑΡΕΣ Κύμης 0-0