Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια.

Α Ερασιτεχνική 27η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Αγώνες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Βασιλικού 1-0
20-04-19 17:00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Καστέλλας 0-3
20-04-19 17:00 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Μακρυκάπας 2-1
20-04-19 17:00 ΑΡΤΑΚΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αρτάκης 5-0
20-04-19 17:00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Αλιβερίου 2-2
21-04-19 17:00 ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΙΔΗΨΟΣ Αυλωναρίου 1-1
21-04-19 17:00 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΩΡΕΟΙ Νέας Λαμψάκου 4-1
21-04-19 17:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Σκεπαστής 2-3
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 27η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Αγώνες Γήπεδο Αποτέλεσμα
21-04-19 17:00 ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΠΑΡΑΛΙΑ Λουκισίων 2-4
21-04-19 17:00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Πάλιουρα 0-1
21-04-19 17:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΦΡΑΤΙ Αγ. Νικολάου 5-0
21-04-19 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Πάρκο Λαού 1-1
21-04-19 17:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Φύλλων 0-1
21-04-19 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΚ Χ. 3-0 α.α.
21-04-19 17:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ 3-0 α.α.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Ημ/νία Ώρα Αγώνες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Νεοχωρίου 1-2
21-04-19 13:00 ΣΚΥΡΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Σκύρου 2-1
21-04-19 17:00 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Αγ. Ιωάννη 2-0
21-04-19 17:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Αμαρύνθου 2-0
21-04-19 17:00 ΜΑΡΜΑΡΙ – ΔΥΣΤΟΣ Καρύστου 1-0
21-04-19 17:00 ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 0-3 α.α.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Ημ/νία Ώρα Αγώνες Γήπεδο Αποτέλεσμα
21-04-19 12:30 ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Ν. Πύργου 1-1
21-04-19 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Λίμνης 4-2
21-04-19 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΛΙΧΑΔΑ Βατώντα 2-0
21-04-19 17:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3-0 α.α.
21-04-19 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-3 α.α.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Ημ/νία Ώρα Αγώνες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Πάρκο Λαού 3-4
21-04-19 12:30 ΚΑΜΑΡΕΣ – ΚΡΙΕΖΑ Βαθέος Αυλίδας 2-6
21-04-19 12:30 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Αυλωναρίου 3-1
21-04-19 16:00 ΚΥΜΗ – ΑΥΛΙΔΑ Βαθέος Αυλίδας 0-4
21-04-19 17:00 ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Πισσώνα 2-1
21-04-19 13:30 ΜΟΝΟΔΡΙ – ΕΡΑΠΟΣ Μονοδρίου 6-1