Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-10
16:30
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Δημ. Στ. Χαλκίδας ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ Α.
10-10
16:30
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αφρατίου ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
10-10
16:30
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Γυμνού ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
11-10
16:30
ΔΡΟΣΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Δροσιάς ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
11-10
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Ερέτριας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΔΕΛΧΑΣ
11-10
16:30
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Καρύστου ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
11-10
15:30
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Αιδηψού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
11-10
16:30
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Αρτεμησίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-10
16:30
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Αιδηψού ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
10-10
16:30
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τριάδας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΑΡΑΒΑ
10-10
16:30
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Προκοπίου Νέο ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΤΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11-10
16:30
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Σταυρού ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
11-10
16:30
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κηρίνθου ΠΟΓΚΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-10
16:30
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΡΕΤΣΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
10-10
16:30
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Αλεξάνδρου ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
10-10
16:30
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Αγ. Νικολάου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
11-10
16:30
ΚΑΘΕΝΟΙ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Πάλιουρα ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
11-10
16:30
ΑΥΛΙΔΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Βαθέος Αυλίδας ΣΟΦΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
11-10
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΠΑΡΑΛΙΑ Βατώντα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΓΑΤΟΣ

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-10
16:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Κριεζών ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
11-10
11:45
ΣΚΥΡΟΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Σκύρου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΠΑΣΧΩΝΗΣ
11-10
16:30
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. – ΔΥΣΤΟΣ Αγ. Νικολάου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
11-10
16:30
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ Νεοχωρίου ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΑΛΕΞΙΟΥ – ΤΣΑΛΛΑ
11-10
16:30
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Ζαράκων ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 1η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-10
12:00
ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Γουβών ΔΟΥΚΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
11-10
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Λίμνης ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΩΡΕΟΙ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 1η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-10
16:30
ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Βούρκου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
11-10
12:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Ενωσιακό ΣΟΦΙΟΥ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11-10
12:00
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΜΕΣΣΑΠΟΣ Αφρατίου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
11-10
12:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Βούρκου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΝΤΟΥΡΑΣ
11-10
12:00
ΑΕΚ Χ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Πάρκο Λαού ΡΕΤΣΑΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 1η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-10
12:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αυλωναρίου ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΤΣΑΛΛΑ
11-10
12:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΥΜΗ Αγ. Ιωάννη ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ
11-10
12:00
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Μονοδρίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ