Α Ερασιτεχνική 2η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

03-10
16:30

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΔΡΟΣΙΑ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΠΟΓΚΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ

03-10
16:30

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ

Νέας
Λαμψάκου

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

03-10
16:30

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ

Αρτεμησίου

ΦΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ

03-10
16:30

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

Αυλωναρίου

ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΠΑΠΠΑΣ

04-10
16:30

ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

Σκεπαστής

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

04-10
16:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Γυμνού

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ

04-10
16:30

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ.

Αλιβερίου

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ

04-10
16:30

ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Μακρυκάπας

ΚΗΡΥΚΟΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

03-10
16:30

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ

Ιστιαίας

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.

04-10
16:30

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Μαντουδίου

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ

04-10
16:30

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΠΡΟΚΟΠΙ

Τριάδας

ΦΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ Β.

04-10
16:30

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Καστέλλας

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ

04-10
16:30

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Ν. Πύργου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

03-10
16:30

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Παραλίας Αυλίδας

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΕΡΡΑΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

03-10
16:30

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΥΛΙΔΑ

Πολιτικών

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΡΟΥΜΠΗΣ

03-10
16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΒΑΤΩΝΤΑΣ

Πάρκο Λαού

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

04-10
16:30

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΚΑΘΕΝΟΙ

Λουκισίων

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

04-10
16:30

ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Αφρατίου

ΔΟΥΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΙΩΑΝΝΟΥ

04-10
16:30

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Αλεξάνδρου

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ

03-10
13:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ

Δύστου

ΚΑΡΡΑΣ

ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.

03-10
16:30

ΜΑΡΜΑΡΙ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Καρύστου

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΓΑΤΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

03-10
16:30

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΡΙΕΖΑ

Ζαράκων

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΚΗΡΥΚΟΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ

04-10
16:30

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Δροσιάς

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

04-10
16:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

Αγ. Λουκά

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. – ΓΑΤΟΣ