Το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών (14 & 15/04)

0
341

Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 26η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
17:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Αρτάκης ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
14-04
17:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΕΡΕΤΡΙΑ Καστέλλας ΠΟΓΚΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
14-04
17:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αιδηψού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
14-04
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ψαχνών ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
14-04
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΕΚ Χ. Πάρκο Λαού ΒΡΑΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΣΟΦΙΟΥ
14-04
17:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Κοσκίνων ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
14-04
17:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΒΑΤΩΝΤΑΣ Τριάδας ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
15-04
17:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Μακρυκάπας ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 24η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
17:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΚΕΧΡΙΕΣ Πηλίου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
15-04
17:00
ΩΡΕΟΙ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Αιδηψού ΒΡΑΚΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
15-04
17:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Προκοπίου Νέο ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΤΣΑΛΛΑ
15-04
17:00
ΓΟΥΒΕΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Γουβών ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15-04
17:00
ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Ιστιαίας ΣΟΦΙΟΥ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ
15-04
17:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Βασιλικών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
15-04
17:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Μαντουδίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 24η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
17:30
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Τσαλίκη-Παπίλα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
14-04
17:30
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΔΡΟΣΙΑ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
15-04
11:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Πάρκο Λαού ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
15-04
14:30
ΕΥΡΙΠΟΣ – ΚΑΝΗΘΟΣ Πάρκο Λαού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
15-04
17:30
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΦΡΑΤΙ Πάλιουρα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ
15-04
17:30
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΠΑΡΑΛΙΑ Βαθέος Αυλίδας ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
15-04
17:30
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Πάρκο Λαού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΝΕΓΡΗΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 25η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
13:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ Καρύστου ΝΤΟΥΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
14-04
17:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Δύστου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
15-04
17:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Ζαράκων ΚΗΡΥΚΟΣ ΡΕΤΣΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
15-04
17:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Αμαρύνθου ΠΟΓΚΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
15-04
17:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Αγ. Λουκά ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
15-04
17:00
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
15-04
12:00
ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Σπαθαρίου ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
15-04
12:00
ΑΓΙΟΣ – ΛΙΧΑΔΑ Αγίου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΣΟΦΙΟΥ
15-04
12:00
ΓΙΑΛΤΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. Γιάλτρων ΚΟΤΤΑΡΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
17:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΕΡΑΠΟΣ Μακρυκάπας ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
15-04
11:30
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ Πολιτικών ΡΟΥΜΠΗΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
15-04
12:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Φύλλων ΦΩΤΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ
15-04
12:00
ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Βατώντα ΔΟΥΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
17:00
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Ζαράκων ΦΩΤΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
15-04
12:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Δροσιάς ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
15-04
14:00
ΚΡΙΕΖΑ – ΜΟΝΟΔΡΙ Κριεζών ΡΕΤΣΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ