Συνεχίζεται η αγωνιστική κίνηση σε Α΄-Β΄-Γ΄ κατηγορία το Σ/Κ 9-10 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 Α΄ κατηγορία  Σάββατο 9/11/19  Ώρα έναρξης : 15:00

                                  Απόλλων Ερέτριας- Μακρυκάπα

                          Κυριακή 10/11/19  Ώρα έναρξης: 15:00

                                  Α.Π.Κ.Ο. Δροσιάς-Ταμυναικός

                                  Δόξα Προκοπίου-Ελλήσποντος

                                  Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού

                                  Α.Ο.Αιδηψού-Όλυμπος Γυμνού

                                  Αυλωνάρι- Α.Ο.Χαλκίς

                                  Ηρακλής Ψαχνών -Παντριαδικός

                                 Ευβοικός ΑΓ.Νικολάου- Σκεπαστή

                  Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος Σαββατο 9/11/19 Ώρα έναρξης 15:00

                                Αστέρας Βατώντα – Π.Α.Ο.Πολιτικών

                                Αρτεμησιακός- Ένωση Ιστιαίας

                                Α.Ε.Χαλκίδας- Ερμήλιος Ανθηδώνος

                                 Ευβοικός Γουβών -Α.Ο.Ωρεών

                               Κυριακή 10/11/19  Ώρα έναρξης 15:00

                                Ταξιάρχης-Κεραυνός Χαλκίδας

                                 Αλάτσατα-Ατρόμητος Βασιλικών

                                 Αναγέννηση Μαντουδίου- Καστέλλα

                                 Σταυρός- ΟΠΑ Λ.Αιδηψού

                    Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος Σάββατο 9/11/19 Ώρα έναρξης 15:00

                                Αυλίδα -Μιαούλης Φύλλων

                                Κονίστρες-Νηλέας Νεοχωρίου

                                Α.Ο.Δύστου- Α.Ο.Ζάρητρα

                                Απόλλων Παραλίας- Καλοχώρι/Παντείχι

                                Κυριακή 10/11/19 Ώρα έναρξης 15:00

                               Α.Ο.Σκύρος- Άγιος Λουκάς             11:45

                               Α.Ο.Μαρμαρίου- Α.Ε.Ληλαντίου

                               Νέα Στύρα-Λουκίσια

                               Προποντίδα-Κάρυστος

                Γ΄ Κατηγορία 1ος όμιλος Κυριακή 10/11/19 Ώρα έναρξης  11:30

                                ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός 2015

                                Ελληνικά -Κήρινθος

                                Ολυμπιακός Λίμνης- Ακράτητος Κεχριών

                  Γ΄ κατηγορία 2ος όμιλος Κυριακή 10/11/19 Ώρα έναρξης 11:30

                                Έραπος- Ανάποδος

                                Αναγέννηση Αφρατίου- Πισσώνας

                                ΠΑΟ Κανήθου- Όλυμπιακός Χαλκίδας

                                Αθλόπολις- Θύελλα Κοντοδεσποτίου

                                Φοίνικας Ψαχνών- Α.ΕΚαθενών 0-3 α.α.

                                Κύζικος Ν.Αρτάκης                  ρεπό

                            Γ΄ Κατηγορία 3ος όμιλος Σάββατο 9/11/19

                               Αναγέννηση Μονοδρίου- Α.Ο.Κριεζών    15:00

                                  Κυριακή 10/11/19  Ώρα έναρξης 11:30

                                  Άρης Αγ. Ιωάννη- Άρτεμις Αγ.Γεωργίου

                                  Αιγέας Πετριών Α.Ο.Κύμης