Συνεχίζεται η αγωνιστική κίνηση σε Α΄-Β΄-Γ΄ κατηγορία το Σ/Κ 16 & 17 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                              Α΄ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ:
    ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/19 Ώρα:  15:00

                               Λήλας Βασιλικού- Α.Π.Κ.Ο. Δροσιάς

                               Ευβοικός Αγ.Νικολάου- Απόλλων Ερέτριας

                               ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19    Ώρα:    15:00

                                Ταμυναικός- Ελλήσποντος

                                Όλυμπος Γυμνού- Δόξα Προκοπίου

                                Α.Ο.Χαλκίς- Αμαρυνθιακός

                                Παντριαδικός- Αιδηψός

                                Μακρυκάπα- Αυλωνάρι

                                Σκεπαστή- Ηρακλής Ψαχνών

                              Β΄ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
1ος όμιλος  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/19 Ώρα: 15:00

                                Π.Α.Ο.Πολιτικών- Κεραυνός Χαλκίδας

                                Ο.Π.Α. Λ.Αιδηψού- Αναγέννηση Μαντουδίου

                                ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19 Ώρα: 15:00

                                 Ατρόμητος Βασιλικών- Αστέρας Βατώντα

                                 Καστέλλα- Ταξιάρχης

                                 Ένωση Ιστιαίας-Αλάτσατα

                                 Ερμήλιος- Αρτεμησιακός

                                 Α.Ο. Ωρεών- Σταυρός

                                 Ευβοικός Γουβών-Α.Ε. Χαλκίδας

                                Β΄ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
2ος όμιλος  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/19 Ώρα: 15:00

                                Καλοχώρι/Παντείχι- Σκύρος    12:30

                                Μιαούλης Φύλλων- Ληλάντιο

                                 Άγιος Λουκάς- Κονίστρες

                                 Κάρυστος- Νέα Στύρα

                                 Προποντίδα- Απόλλων Παραλίας

                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19 Ώρα έναρξης 15:00

                                  Νηλέας Νεοχωρίου- Αυλίδα

                                  Ζάρητρα -Μαρμάρι 

                                  Λουκίσια – Δύστος

                       Γ΄ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ


1ος όμιλος  ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19 Ώρα: 11:30

                                  Πανηλιακός- Ελληνικά

                                   Κήρινθος- Ολυμπιακός Λίμνης

                                   Ακράτητος Κεχριών- ΑΕΚ Ν.Πύργου

                     
2ος όμιλος ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19 Ώρα: 11:30

                                  Θύελλα Κοντοδεσποτίου- Αναγέννηση Αφρατίου  11:00

                                   Ανάποδος – Α.Ο.Καθενών

                                   Πισσώνας- Έραπος

                                    Κύζικος- Αθλόπολις

                                  Ολυμπιακός Χαλκίδας – Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α

                                  ΠΑΟ Κανήθου      ρεπό

                             
3ος όμιλος ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/19 Ώρα: 11:30

                              Αρτεμις Αγ.Γεωργίου – Αναγέννηση Μονοδρίου

                               Α.Ο.Κριεζών – Αιγέας Πετριών

                              Α.Ο.Κύμης -Άρης Αγ.Ιωάννη