Ο Αίαντας Αυλίδας αποδέχτηκε την πρόσκληση της ΕΟΚ για να αγωνίζεται στην Γ´ Εθνική (δείτε ΕΔΩ) και έτσι, στο ήδη διαμορφωμένο πρόγραμμα που είχε προκύψει, θα πάρει την θέση του Λοκρού Αταλάντης.

Έτσι το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής (με έντονα γράμματα τα παιχνίδια των δύο Ευβοϊκών ομάδων του XBA και του Αίαντα):

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΕΡΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΦΕΑ
XBA – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΜΙΛΩΝ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΧΑΝΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΦΕΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – XBA

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΧΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΦΕΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – XBA
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΕΡΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
XBA – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΕΡΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – XBA
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΧΑΝΙΑ
ΜΙΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
XBA – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΕΡΑ – ΜΙΛΩΝ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – XBA
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ
ΧΑΝΙΑ – ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
XBA – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ – ΧΑΝΙΑ
ΠΕΡΑ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΠΕΡΑ
ΜΙΛΩΝ – XBA
ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΜΙΛΩΝ
XBA – ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ – ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΦΕΑ
ΜΙΛΩΝ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΝΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – XBA
ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΜΙΛΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
XBA – ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΕΡΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΦΕΑ – XBA

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΜΙΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΠΕΡΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – XBA

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΜΙΛΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΠΕΡΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
XBA – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΧΑΝΙΑ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΡΑ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
XBA – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΜΙΛΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – XBA
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΜΙΛΩΝ – ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΠΕΡΑ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
XBA – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΝΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – XBA
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΛΩΝ – ΠΕΡΑ
ΧΑΝΙΑ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ
XBA – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΦΕΑ – ΜΙΛΩΝ
ΠΕΡΑ – ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – XBA
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
XBA – ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΧΑΝΙΑ – XBA
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΠΕΡΑ – ΦΕΑ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΙΛΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΧΑΝΙΑ
XBA – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΧΑΝΙΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΕΡΑ – XBA
ΦΕΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΧΑΝΙΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΠΕΡΑ
XBA – ΦΕΑ