ΣΗΜΑ Α.1

 

 

 

 

 

 

 

Α.1 ΕΠΣΕ-4η αγων.

Ημ/νία

Ώρα

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΛΗΛΑΣ Βασ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Βασιλικού

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.

ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚ.

 

16:30

ΑΠΟΛΛΩΝ Ερ. – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Ερέτριας

ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ.

ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.

06-ΟΚΤ.

11:30

ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Σκύρου

ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.

 

16:30

ΔΡΟΣΙΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Δροσιάς

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.

 

16:30

ΕΥΒΟΪΚΟΣ Αγ. Νικολάου – ΔΥΣΤΟΣ

Αγ. Νικολάου

ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ.

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Γ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.

 

16:30

ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Αρτάκης

ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. – ΦΙΛΟΣ ΔΗΜ.

 

16:30

ΙΣΤΙΑΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ Γ.

Αιδηψού

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.

ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.

 

16:30

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΤΡΙΑΔΑ

Πάλιουρα

ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ.

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.

 

  ΣΗΜΑ Α.2-Β' ΕΠΣΕ 

 

 

 

 

 


Α.2 ΕΠΣΕ-3η αγων. 1ος όμιλος

Ημ/νία

Ώρα

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΑΕΚ Ν. Πύργου

Βασιλικών

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.

ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩ.

 

16:30

ΔΟΞΑ Προκ. – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Κ.

Προκοπίου Νέο

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.

ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ.

 

16:30

ΑΤΤΑΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Μακρυκάπας

ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡ.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.

 

16:30

ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ

Νέου Πύργου

ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ.

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.

06-ΟΚΤ.

16:30

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔαΣ

Κηρίνθου

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.

 

16:30

ΑΦΡΑΤΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Αφρατίου

ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΤ.

ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.

 

16:30

ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΕΡΜΗΣ Πηλ.

Κεχριών

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.

ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.

 

Α.2 ΕΠΣΕ-3η αγων. 2ος όμιλος

Ημ/νία

Ώρα   

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ

Νεοχωρίου

ΦΩΤΗΣ ΣΤ.

ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.

 

16:30

ΕΥΡΙΠΟΣ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Βατώντα

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.

ΦΙΛΟΣ ΔΗΜ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.

06-ΟΚΤ.

16:30

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Αλεξάνδρου

ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ.

ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Ζ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩ.

 

12:00

ΑΣΤΕΡΑΣΔροσιάς – ΖΑΡΑΚΕΣ

Δροσιάς

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

 

16:30

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ- ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ενωσιακό

ΦΩΤΗΣ ΣΤ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.

 

16:30

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ

Νέας Λαμψάκου

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ.

ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝ. – ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜ.

 

16:30

ΜΑΡΜΑΡΙ –

ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

Καρύστου

ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.

 


Β’ ΕΠΣΕ-3η αγων. 1ος όμιλος

Ημ/νία

Ώρα

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΕΡΜΗΣ Ροβιών

Ελληνικών

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.

ΑΙΣΩΠΟΣ ΣΤΥΛ. – ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜ.

 

16:30

ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑ

Αιδηψού

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.

ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΠΡΙΟΝΑ ΠΑΝ.

 

16:30

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ

Ν.Πύργου

Μαντουδίου

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤ.

06-ΟΚΤ.

11:30

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΑΜΑΡΙΑ

Νέου Πύργου

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤ.

ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.

 

11:30

ΑΓ. ΑΝΝΑ – ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ

Αγ. Άννας

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. – ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.

 

12:00

ΒΟΥΤΑΣ – ΣΠΑΘΑΡΙ

Καμαρίων

ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.

 

13:00

ΛΙΜΝΗ – ΠΑΠΑΔΕΣ

Λίμνης

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.

  

  
Β’ ΕΠΣΕ-3η αγων. 2ος όμιλος

Ημ/νία

Ώρα

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΚΑΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μύτικα

Μονοδρίου

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘ.

ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ.

 

16:30

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΤΡΑΧΗΛΙ

Κοσκίνων

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. – ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤ.

06-ΟΚΤ.

11:30

ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΟ

Αγ. Ιωάννη

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.

ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.

 

12:00

ΟΚΤΩΝΙΑ – ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ

Αυλωναρίου

ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘ. – ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΡ.

 

16:30

ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΑΡΤΕΜΙΣ Αγ. Γεωργίου

Φύλλων

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.

ΑΙΣΩΠΟΣ ΣΤΥΛ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.

 

16:30

ΜΕΤΟΧΙΟΥ Διρφ.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

Μετοχίου Διρφύων

ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ.

ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. – ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜ.

 

16:30

ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΜΟΝΟΔΡΙ

Καλαμακίδη

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.

ΤΣΙΦΛΑΚΟΥ ΒΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β’ ΕΠΣΕ-3η αγων. 3ος όμιλος

 

Ημ/νία

Ώρα

Διαγωνιζόμενες Ομάδες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

05-ΟΚΤ.

16:30

ΚΑΛΟΧΩΡΙ –        ΣΤΑΥΡΟΣ

Βαθέος Αυλίδας

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ.

ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ. – ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΡ.

 

16:30

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΒΑΤΩΝΤΑΣ

Πολιτικών

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.

 

16:30

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ     -ΕΡΑΠΟΣ

Κοντοδεσποτίου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ.

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.

 

16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΕΚ Χ.

Ενωσιακό

ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.

ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜ. – ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.

06-ΟΚΤ.

11:30

ΠΑΡΑΛΙΑ- ΚΑΝΗΘΟΣ

Βαθέος Αυλίδας

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.

ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.

 

11:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ. – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Ενωσιακό

ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΤ.

ΑΙΣΩΠΟΣ ΣΤΥΛ. – ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ.

 

11:30

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Καλαμακίδη

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ.

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ