ΑΟ Νέας Αρτάκης: Εγκαίνια χλοοτάπητα με τουρνουά στις 19/9

Την Τετάρτη 19 Σεπτέμβρη θα γίνουν τα εγκαίνια του νέου χλοοτάπητα και εγκαστάσεων στο δημοτικό στάδιο Νέας Αρτάκης, με την διεξαγωγή του τουρνουά «Μανώλης Πεταλάς», προς τιμήν του αείμνηστου ομώνυμου ποδοσφαιριστή του ΑΟ Νέας Αρτάκης. Πέρα απ΄ τον ΑΟΝΑ στο...

Super Cup: Αφιέρωμα στον θεσμό του «υπερπρωταθλητή» Εύβοιας (photos+videos)

Για τέταρτη συνεχή περίοδο, την Κυριακή 16/9 στο δημοτικό στάδιο Ψαχνών, θα διεξαχθεί ο θεσμός του Super Cup Εύβοιας για την ανάδειξη του «υπερπρωταθλητή», με αναμέτρηση ανάμεσα στον κυπελλούχο και στον πρωταθλητή της μεγάλης κατηγορίας του ευβοϊκού ποδοσφαίρου. Ο...

Αυλωνάρι: …λύση στα γκολπόστ, έξω από την Εύβοια!

Ενώ όλα τα μεταγραφικά, του φετινού καλοκαιριού, πήγαν όπως τα σχεδίαζαν στο Αυλωνάρι, η υπόθεση του βασικού τερματοφύλακα της ομάδας, ήταν μια πραγματική περιπέτεια...! Το δίδυμο Τζαβάρα-Κότσαρη, τελικά αποχώρησε αναζητώντας ποδοσφαιρική (και επαγγελματική) στέγη, στην Βοιωτία και την Κάρυστο αντίστοιχα! Μετά...

Γ΄ ΕΠΣΕ-Βόρειος όμιλος: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του βορείου ομίλου της Γ΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Σταυρός-ΠΑΟ Λιχάδας ΠΑΟ Πολιτικών-Ακαδημία Αρτάκης Κύζικος Αρτάκης-Φοίνικας Ψαχνών Ελληνικά-ΑΕΚ Νέου Πύργου Ολυμπιακός Λίμνης-Γιάλτρα Ρεπό: Βυζάντιο Νέου Πύργου 2η αγωνιστική Βυζάντιο Νέου Πύργου-Σταυρός ΠΑΟ Λιχάδας-ΠΑΟ Πολιτικών Ακαδημία...

Γ΄ ΕΠΣΕ-Νότιος όμιλος: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του νότιου ομίλου της Γ΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Κύμη-Κριεζά Αθλόπολις-Αυλίδα Στύρα-Καμάρες Έραπος-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου ΠΑΟ Κανήθου-Πισσώνας Ανάποδος-Μονόδρυ 2η αγωνιστική Αθλόπολις-Κύμη Κριεζά-Στύρα Αυλίδα-Έραπος Καμάρες-ΠΑΟ Κανήθου Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Ανάποδος Μονόδρυ-Πισσώνας 3η αγωνιστική Κύμη-Στύρα Έραπος-Αθλόπολις ΠΑΟ Κανήθου-Κριεζά Ανάποδος-Αυλίδα Μονόδρυ-Καμάρες Πισσώνας-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου 4η αγωνιστική Έραπος-Κύμη Στύρα-ΠΑΟ Κανήθου Αθλόπολις-Ανάποδος Κριεζά-Μονόδρυ Αυλίδα-Πισσώνας Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Καμάρες 5η αγωνιστική Κύμη-ΠΑΟ...

Β΄ ΕΠΣΕ-Βόρειος όμιλος: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του βορείου ομίλου της Β΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Ταξιάρχης-Δόξα Προκοπίου Ιστιαία-Κήρινθος Ευβοϊκός Γουβών-Άγιος ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός Ατρόμητος Βασιλικών-Ακράτητος Κεχριών Μαντούδι-Ερμής Πηλίου 2η αγωνιστική Ιστιαία-Ταξιάρχης Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών Κήρινθος-ΟΠΑ Αιδηψού Άγιος-Ατρόμητος Βασιλικών Αρτεμησιακός-Μαντούδι Ερμής Πηλίου-Ακράτητος Κεχριών 3η αγωνιστική Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία Ατρόμητος...

Β΄ ΕΠΣΕ-Νότιος όμιλος: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του νότιου ομίλου της Β΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών Άγιος Λουκάς-Κάρυστος Ζάρκα-Σκύρος Κονίστρες & Περίχωρα-Κόσκινα Δύστος-Αμαρυνθιακός Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 2η αγωνιστική Άγιος Λουκάς-Άρης Αγίου Ιωάννη Αιγέας Πετριών-Ζάρκα Κάρυστος-Κονίστρες & Περίχωρα Σκύρος-Δύστος Κόσκινα-Μαρμάρι Νηλέας Νεοχωρίου-Αμαρυνθιακός 3η αγωνιστική Άρης...

Β΄ ΕΠΣΕ-Κεντρικός όμιλος: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του κεντρικού ομίλου της Β΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Λουκίσια-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Χαλκίδας-Άγιος Αθανάσιος Μιαούλης Φύλλων-Κεραυνός Χαλκίδας Προποντίδα-Απόλλων Παραλίας Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας- Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αλάτσατα Ληλάντιο-Αφράτι Ρεπό: ΑΕ Χαλκίδας 2η αγωνιστική ΑΕ Χαλκίδας-Λουκίσια Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ολυμπιακός Χαλκίδας Άγιος...

Α΄ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Α΄ ΕΠΣΕ 2018-19, όπως προέκυψε από την κλήρωση των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 12/9. Α΄ ΓΥΡΟΣ 1η αγωνιστική Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος Λαμψάκου Σκεπαστή-Μακρυκάπα Αρτάκη-Αυλωνάρι Ταμυναϊκός-Καστέλλα Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά Όλυμπος Γυμνού-Αστέρας Βατώντα Παντριαδικός-Αιδηψός Καλοχώρι/Παντείχι-Ωρεοί 2η αγωνιστική Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού Ελλήσποντος Λαμψάκου-Αρτάκη Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός Αυλωνάρι-Ηρακλής Ψαχνών Καστέλλα-Όλυμπος Γυμνού Δροσιά-Παντριαδικός Αστέρας Βατώντα-Ωρεοί Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι 3η αγωνιστική Λήλας Βασιλικού-Αρτάκη Ταμυναϊκός-Σκεπαστή Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος Λαμψάκου Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα Παντριαδικός-Αυλωνάρι Ωρεοί-Καστέλλα Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά Αστέρας Βατώντα-Αιδηψός 4η αγωνιστική Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού Αρτάκη-Ηρακλής...

ΕΠΣΕ: Κλήρωση πρωταθλημάτων με ξεχωριστές βραβεύσεις (photos)

Πραγματοποιήθηκε και φέτος η κλήρωση των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ, την Τετάρτη 12/9 στο ξενοδοχείο «Πέλαγος». Η εκδήλωση ξεκίνησε με τον καθιερωμένο αγιασμό και ακολούθησε ομιλία του προέδρου της ΕΠΣΕ Γιώργου Ψαθά, έπειτα σύντομο χαιρετισμό απηύθυνε ο πρώην πρόεδρος της ΕΠΣΕ...