Derneki Sports Park: Την Δευτέρα 13/8 ο μεγάλος τελικός των «μη ενεργεία»!

Αλκοολικός Αστέρας και Βασιλείου θα διεκδικήσουν τον τίτλο του πρωταθλήματος «μη ενεργεία» στο ΄΄Derneki Sports Park΄΄, την Δευτέρα 13 Αυγούστου (ώρα έναρξης: 9.45 μ.μ.). Οι δυο αντίπαλοι προέρχονται απ΄ τον δεύτερο όμιλο της πρώτης φάσης του τουρνουά, στον οποίο πήραν αντίστοιχα την τρίτη και δεύτερη θέση. Η ομάδα του Βασιλείου είχε επικρατήσει με 9-6 του Αλκοολικού Αστέρα στον αγώνα της πρώτης φάσης, κάτι που θα προσπαθήσει να επαναλάβει και στον αυριανό τελικό. Είχε μια σταθερή πορεία στην φάση των ομιλών, κάνοντας πολύ καλό ξεκίνημα με 5 συνεχόμενες νίκες, αλλά η ήττα απ΄ την Μπόχα Τζούνιορς στέρησε την πρώτη θέση του ομίλου απ΄ την ομάδα του Βασιλείου. Στα «πλέι οφ» η ομάδα του Βασιλείου αποδείχτηκε πολύ αποτελεσματική και ψύχραιμη στην «ρώσικη ρουλέτα» των πέναλτι και πήρε το ένα «εισιτήριο» του τελικού. Και ο Αλκοολικός Αστέρας είχε αρκετά καλή εικόνα στην φάση των ομίλων, βρισκόμενος σταθερά κοντά στην κορυφή. Στα «πλέι οφ» έδειξε ακόμη μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα και δίκαια θα έχει την ευκαίρια να πάρει άτυπη «ρεβάνς» απ΄ την ομάδα του Βασιλείου (για την ήττα στην φάση των ομίλων) και να κατακτήσει το τρόπαιο.

…σε ανάλογη θέση με το Mikel -που κατέκτησε τον τίτλο στους «εν ενεργεία»- θέλουν να βρεθούν Βασιλείου και Αλκοολικός Αστέρας, που θα «συγκρουστούν» στον αυριανό τελικό των «μη ενεργεία»!

Βασιλείου, ο «δρόμος» προς τον τελικό (8 νίκες-1 ισοπαλία-1 ήττα)

Βασιλείου-Los Pastitsios 16-3

Βασιλείου-Αλκοολικός Αστέρας 9-6

Βασιλείου-Crazy Waters 7-3

Αγγελάκη ΑΕ-Βασιλείου 9-13

Αναλώσιμοι-Βασιλείου 3-7

Κουβάδες FC-Βασιλείου 3-3

Γαλατικό Χωριό-Βασιλείου 5-7

Μπόχα Τζούνιορς-Βασιλείου 7-5

Βασιλείου-Κουράγιο Βαγιεκάνο 5-5 (πέναλτι: 5-4)

Ρεμάλ Μαντρί-Βασιλείου 4-4 (πέναλτι: 3-5)

 

Βασιλείου ρόστερ & σκόρερ

Δημήτρης Λάζος (26 γκολ)

Δημήτρης Αλεξάνδρου (22 γκολ)

Σάκης Μπρέλος (13 γκολ)

Γιώργος Πύθουλας (12 γκολ)

Νίκος Μαραγκός (2 γκολ)

Μιχάλης Κωσταράς (1 γκολ)

Κωνσταντίνος Ιωσήφ

Μηνάς Μαθιόπουλος

Μάριος Μαζαρακίδης

Κώστας Ιωάννου

Μπάμπης Ρόγκας

Βαγγέλης Τζήμας

Κώστας Αθανασίου

Νταβόρ Γιακόβλεβιτς

 

Αλκοολικός Αστέρας, ο «δρόμος» προς τον τελικό (7 νίκες-1 ισοπαλία-2 ήττες)

Αγγελάκη ΑΕ-Αλκοολικός Αστέρας 1-4

Crazy Waters-Αλκοολικός Αστέρας 2-5

Βασιλείου-Αλκοολικός Αστέρας 9-6

Αναλώσιμοι-Αλκοολικός Αστέρας 4-2

Κουβάδες FC-Αλκοολικός Αστέρας 4-5

Αλκοολικός Αστέρας-Γαλατικό Χωριό 2-1

Αλκοολικός Αστέρας-Μπόχα Τζούνιορς 6-6

Αλκοολικός Αστέρας-Los Pastitsios 12-1

Αλκοολικός Αστέρας-Αφράτι 6-4

Αναλώσιμοι-Αλκοολικός Αστέρας 1-3

 

Αλκοολικός Αστέρας ρόστερ & σκόρερ

Κώστας Κανάνι (21 γκολ)

Χάραλαμπος Μαργέτης (11 γκολ)

Γιάννης Κανάνι (5 γκολ)

Γιώργος Καρβέλης (4 γκολ)

Πάρης Δαριβέρης (3 γκολ)

Νίκος Μπεϊνόγλου (2 γκολ)

Κώστας Δημητρίου (2 γκολ)

Γιώργος Δημητριάδης (2 γκολ)

Γιάννης Καρβέλης

Ηλίας Χρήστος

Γιάννης Γεωργίου

Χέρι Κέβιν

Γιώργος Καρβέλης

Κάνε λοιπόν παιχνίδι και μπες στον κόσμο του ποδοσφαίρου και γίνε και εσύ πρωταθλητής! Απόλαυσε το παιχνίδι με την παρέα στο μουντιαλίτο 6X6 χειμώνα-καλοκαίρι! Παρακολούθησε την αγαπημένη σου ομάδα και όλους τους αγώνες του μουντιάλ στην μεγάλη οθόνη. Με γήπεδο ποδοσφαίρου πλήρως ανακαινισμένο με καινούριο τάπητα για να το ευχαριστηθείς στο παιχνίδι και γήπεδο μπάσκετ, σε υπέροχο περιβάλλον μέσα στο πράσινο και άνετο πάρκιγκ. Ιδανικός χώρος για παιδικά πάρτυ και σχολικές εκδρομές. Στον Ιππόδρομο Χαλκίδας (τηλέφωνα κρατήσεων: 2210 92662, 6974 438 563).

Αναλυτικά τ΄ αποτελέσματα, οι βαθμολογίες, σε κάθε όμιλο, αλλά και οι τοπ σκόρερ:

SUMMER CUP 2018 (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ)

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Αφράτι 11-4 (Γκερδούκης 3, Θανάσης 2, Ντόκας 2, Σπάχιου 2, Σάχο 1, Τσάρα-Τσιριμώκος 3, Σπανός 1)

Κουράγιο Βαγιεκάνο-Ρεμάλ Μαντρί 2-11 (Ανδρώνης 1, Αλ. Θωμάς 1-Σαλάπας 4, Φρυγανάς 2, Γεωργάκαινας 1, Γκαρούτσος 1, Μ. Θωμάς 1, Στραβοδήμος 1)

Αλλατίνη-Trade Logistics 5-5 (Μούντριχας 3, Σίδερης 1, Καρλατήρας 1-Θ. Κουτσαυλής 4, Τσαρούχας 1)

Γουίνι-Πρόσκοποι Χαλκίδας 0-7 (Αλαμάνος 3, Αθανασίου 1, Δημητρίου 1, Κονδώνης 1, Σμπρίνης 1)

Ρεπό: Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club

2η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Κουράγιο Βαγιεκάνο 3-4 (Θανάσης 2, Κοκάι 1-Ανδρώνης 1, Οικονόμου 1, Παπαστάμου 1, Τουλούμης 1)

Αλλατίνη-Αφράτι 3-9 (Ντεγιάννης 1, Σίδερης 1-Ζαχαρίας 3, Σπανός 2, Χαραλάμπους 2, Μαμασούκας 1, Τσιριμώκος 1)

Γουίνι-Ρεμάλ Μαντρί 0-13 (Γ. Παλαιολόγος 4, Σαλάπας 3, Γκαρούτσος 2, Γεωργάκαινας 1, Πικραμένος 1, Στραβοδήμος 1, Φρυγανάς 1)

Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club-Trade Logistics 1-10 (Τζαφέρος 1-Μιχαλόπουλος 3, Χ. Κουτσαυλής 2, Νιάνιας 2, Χατζηαθανασίου 2, Αναστόπουλος 1)

Ρέπο: Πρόσκοποι Χαλκίδας

3η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Αλλατίνη 6-4 (Θανάσης 3, Γκερδούκης 3-Μούντριχας 2, Σίδερης 1, Καρλατήρας 1)

Γουίνι-Κουράγιο Βαγιεκάνο 2-5 (Σεφερλής 1, Μαντάς 1-Παπαστάμου 2, Τουλούμης 2, Οικονόμου 1)

Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club-Αφράτι 3-12 (Τζαφέρος 3-Σπανός 8, Σαμαρτζής 1, Τζανής 1, Τσιριμώκος 1)

Πρόσκοποι Χαλκίδας-Trade Logistics 0-3 (Θ. Κουτσαυλής 2, Χατζηαθανασίου 1)

Ρεπό: Ρεμάλ Μαντρί

4η αγωνιστική

Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club-Αλλατίνη 0-11 (Μούντριχας 6, Σίδερης 3, Ματράκας 1, Ντεγιάννης 1)

Πρόσκοποι Χαλκίδας-Αφράτι 0-3 (Σπανός 1, Τζανής 1, Τσιριμώκος 1)

Χαβαλένθια-Γουίνι 3-3 (Κοκάι 2, Θανάσης 1-Πένσιος 2, Σεφερλής 1)

Trade Logistics-Ρεμάλ Μαντρί 2-10 (Μιχαλόπουλος 2-Μ. Θωμάς 3, Γ. Παλαιολόγος 2, Σαλάπας 2, Γκάβαλης 1, Γκαρούτσος 1, Πικραμένος 1)

Ρεπό: Κουράγιο Βαγιεκάνο

5η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 11-1 (Θανάσης 4, Τζόκα 2, Τσάρα 2, Ντόκας 1, Σάχο 1, Ελέζι 1-Τσίμας 1)

Πρόσκοποι Χαλκίδας-Αλλατίνη 2-4 (Διγαλέτος 2-Σίδερης 2, Ματράκας 1, Μούντριχας 1)

Trade Logistics-Κουράγιο Βαγιεκάνο 7-4 (Θ. Κουτσαυλής 4, Χ. Κουτσαυλής 3-Οικονόμου 3, Καλύβας 1)

Ρεμάλ Μαντρί-Αφράτι 7-2 (Θωμάς 3, Στραβοδήμος 2, Φρυγανάς 2-Σπανός 2)

Ρεπό: Γουίνι.

6η αγωνιστική

Πρόσκοποι Χάλκιδας-Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 13-2 (Διγαλέτος 5, Αθανασίου 4, Βερζιζόγλου 2, Αλεξίου 1, Σμπρίνης 1-Τζαφέρος 2)

Trade Logistics-Γουίνι 6-3 (Νιάνιας 3,Κουτσαυλής 2, Τσαρούχας 1-Σεφερλής 2, Πένσιος 1)

Ρέμαλ Μαντρί-Αλλατίνη 5-2 (Φρυγανάς 3, Θωμάς 1, Πικραμένος 1-Καρλατήρας 1, Τσάκος 1)

Αφράτι-Κουράγιο Βαγιεκάνο 5-5 (Τσιριμώκος 2, Σπανός 1, Ζαχαρίας 1, Τζήμας 1-Παπαστάμου 3, Οικονόμου 1, Πουρνής 1)

Ρεπό: Χαβαλένθια

7η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Πρόσκοποι Χαλκίδας 2-3 (Θανάσης 1, Τζόκα 1-Διγαλέτος 2, Σμπρίνης 1)

Ρεμάλ Μαντρί-Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 4-3 (Θωμάς 3, Στραβοδήμος 1-Σταματόπουλος 2, Τζαφέρος 1)

Αφράτι-Γουίνι 4-5 (Χαραλάμπους 2, Τσιριμώκος 1, Σπανός 1-Γ. Σεφερλής 2, Μαντάς 2, Σ. Σεφερλής 1)

Κουράγιο Βαγιεκάνο-Αλλατίνη 7-4 (Δ. Οικονόμου 4, Πουρνής 1, Τουλούμης 1, Καραγκούνης 1-Σίδερης 3, Ντεγιάννης 1)

Ρεπό: Trade Logistics

8η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Trade Logistics 5-5 (Τσάρα 3, Θανάσης 1, Φλοριάν 1-Χ. Κουτσαυλής 2, Αναστόπουλος 2)

Ρεμάλ Μαντρί-Πρόσκοποι Χαλκίδας 4-3 (Θωμάς 2, Σταυρόπουλος 1, Στραβοδήμος 1-Σμπρίνης 2, Διγαλέτος 1)

Κουράγιο Βαγιεκάνο-Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 10-1 (Οικονόμου 4, Τουλούμης 4 Καλύβας 1, Μακρής 1-Σταματόπουλος 1)

Αλλατίνη-Γουίνι 3-5 (Σίδερης 2, Ελληνικός 1-Μαντάς 2, Σεφερλής 1, Γλυκός 1, Τσολάκος 1)

Ρεπό: Αφράτι.

9η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Ρεμάλ Μαντρί 6-4 (Ν. Κοκάι 2, Φ. Κοκάι 1, Τσάρα 1, Δήμα 1-Φρυγανάς 3, Στραβοδήμος 1)

Κουράγιο Βαγιεκάνο-Πρόσκοποι Χαλκίδας 4-1 (Τουλούμης 2, Οικονόμου 1, Ανδρώνης 1-Δημητρίου 1)

Γουίνι-Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 6-5 (Σεφερλής 3, Μαντάς 3-Γ. Τσίμας 2, Θ. Τσίμας 1, Σταματόπουλος 1, Τζαφέρος 1)

Αφράτι-Trade Logistics 10-4 (Σπανός 3, Τσιριμώκος 2, Τζήμας 1-Θ. Κουτσαυλής 2, Χ. Κουτσαυλής 1)

Ρεπό: Αλλατίνη.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ρεμάλ Μαντρί 21 58-20, Αφράτι 16 50-37, Κουράγιο Βαγιεκάνο 16 41-34, Χαβαλένθια 14 47-28, Trade Logistics 14 42-38, Πρόσκοποι Χαλκίδας 9 29-22, Γουίνι 7 23-47, Αλλατίνη 7 36-39, Jimmy’s Coffee & Sweet Fan Club 0 16-77.

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Αλκοολικός Αστέρας 1-4 (Ματθαίος 1-Δαριβέρης 1, Δημητρίου 1, Μαργέτης 1, Μπεϊνόγλου 1)

Γαλατικό Χωριό-Κουβάδες FC 3-7 (Γ. Οικονόμου 2, Τσοκάνης 1-Αντωνίου 2, Λάμπρου 2, Μόνος 2, Ντέμης 1)

Crazy Waters-Los Pastitsios 1-5 (Λάχανης 1-Παύλου 2, Δρακονάκης 1, Τριανταφύλλου 1, Φρυγανιώτης 1)

Μποχά Τζούνιορς-Αναλώσιμοι 4-11 (Σιμιτζής 3, Τσιαμπαλής 1-Ματσούκας 5, Κόσκερ 4, Κούρδογλου 2)

Ρεπό: Βασιλείου

2η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Γαλατικό Χωριό 5-6 (Ντανάιλο 2, Ματθαίος 1-Τσοκάνης 4, Παναγιώτου 1, Χριστοδούλου 1)

Crazy Waters-Αλκοολικός Αστέρας 2-5 (Β. Λάχανης 1, Κ. Λάχανης 1-Δημητριάδης 2, Κανάνι, Μαργέτης 1, Μπεϊνόγλου 1)

Μπόχα Τζούνιορς-Κουβάδες FC 4-4 (Γλωσσιώτης 2, Τσιαμπαλής 2-Λάμπρου 2, Αντωνίου 1, Ντέμης 1)

Βασιλείου-Los Pastitsios 16-3 (Αλεξάνδρου 5, Μπρέλος 4, Πύθουλας 4, Λάζος 3-Δρακονάκης 1, Μπασούκος 1, Τσίμπος 1)

Ρεπό: Αναλώσιμοι

3η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Crazy Waters 10-4 (Παπάζογλου 3, Ντανάιλο 2, Κικίδης 2, Λέκκας 1, Ματθαίος 1, Σφουγγαράς 1-Β. Λάχανης 3, Λέων 1)

Μπόχα Τζούνιορς-Γαλατικό Χωριό 2-3 (Σιμιτζής 2-Τσοκάνης 3)

Βασιλείου-Αλκοολικός Αστέρας 9-6 (Αλεξάνδρου 4, Λάζος 3, Μπρέλος 2-Κ. Κανάνι 3, Δαριβέρης 1, Δημητρίου 1, Γ. Κανάνι 1)

Αναλώσιμοι-Los Pastitsios 9-2 (Βλάχος 2, Ισαάκ 2, Κόσκερ 2, Ματσούκας 2, Κούρδογλου 1-Νταλιάνης 1, Φρυγανιώτης 1)

Ρεπό: Κουβάδες FC

4η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Μπόχα Τζούνιορς 4-11 (Αντωνίου 1, Ματθαίος 1,Ντανάιλο 1, Παπάζογλου 1-Γλωσσιώτης 3, Σιμιτζής 3, Ραβανός 1, Χρυσοστάλης 1)

Los Pastitsios-Κουβάδες FC 3-0

Βασιλείου-Crazy Waters 7-3 (Λάζος 3, Αλεξάνδρου 2, Πύθουλας 2-Τσαλμάς 2, Β. Λάχανης 1)

Αναλώσιμοι-Αλκοολικός Αστέρας 4-2 (Κόσκερ 3, Ματσούκας 1-Κ. Κανάνι 2)

Ρεπό: Γαλατικό Χωριό.

5η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Βασιλείου 9-13 (Ντανάιλο 4, Ματθαίος 4, Σφουγγαράς 1-Μπρέλος 5, Λάζος 4, Αλεξάνδρου 4)

Αναλώσιμοι-Crazy Waters 5-3 (Βλάχος 3, Ματσούκας 1, Πολυκαρπίδης 1-Τσαλμάς 2, Παπαγρηγορίου 1)

Los Pastitsios-Γαλατικό Χωριό 2-9 (Παύλου 2-Τσοκάνης 6, Γκάβαλης 1, Σμυρναίος 1, Χριστοδούλου 1)

Κουβάδες FC-Αλκοολικός Αστέρας 4-5 (Ντέμης 3, Λάμπρου 1-Γ. Καρβέλης 2, Κ. Κανάνι 2, Μαργέτης 1)

Ρεπό: Μπόχα Τζούνιορς.

6η αγωνιστική

Αναλώσιμοι-Βασιλείου 3-7 (Βλάχος 1, Καδδίτης 1, Ματσούκας 1-Λάζος 3, Αλεξάνδρου 2, Κωσταράς 1, Πύθουλας 1)

Los Pastitsios-Μπόχα Τζούνιορς 1-11 (Χαραμπόπουλος 1-Σιμιτζής 7, Τσιαμπαλής 3, Γλωσσιώτης 1)

Κουβάδες FC-Crazy Waters 2-4 (Ντέμης 2-Τσαλμάς 2, Μακρής 2)

Αλκοολικός Αστέρας-Γαλατικό Χωριό 2-1 (Γ. Κανάνι 1Κ. Κανάνι 1-Χριστοδούλου 1)

Ρεπό: Αγγελάκη ΑΕ

7η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Αναλώσιμοι 2-6 (Παπάζογλου 1, Ντανάιλο 1-Κούρδογλου 2, Κόσκερ 1, Καδδίτης 1, Πολυκαρπίδης 1, Ματσούκας 1)

Κουβάδες FC-Βασιλείου 3-3 (Λάμπρου 3-Αλεξάνδρου 3)

Γαλατικό Χωριό-Crazy Waters 5-3 (Δ. Τσοκάνης 2, Σ. Τσοκάνης 1, Χριστοδούλου 1, Σμυρναίος 1-Παπαγρηγορίου 2, Λάχανης 1)

Αλκοολικός Αστέρας-Μπόχα Τζούνιορς 6-6 (Μαργέτης 3, Κανάνι 2, Δαριβέρης 1-Σιμιτζής 5, Τσιαμπαλής 1)

Ρεπό: Los Pastitsios.

8η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Los Pastitsios 3-0

Κουβάδες FC-Αναλώσιμοι 1-3 (Αντωνίου 1-Ισάακ 3)

Γαλατικό Χωριό-Βασιλείου 5-7 (Τσοκάνης 4, Ταυρής 1-Λάζος 3, Αλεξάνδρου 2, Μπρέλος 1, Πύθουλας 1)

Crazy Waters-Μποχά Τζούνιορς 5-7 (Τσαλμάς 3, Χάλιος 1, Παπαγρηγορίου 1-Σιμιτζής 4, Τσιαμπαλής 3)

Ρεπό: Αλκοολικός Αστέρας.

9η αγωνιστική

Αγγελάκη ΑΕ-Κουβάδες FC 0-3

Αλκοολικός Αστέρας-Los Pastitsios 12-1 (Κ. Κανάνι 5, Μαργέτης 4, Γ. Κανάνι 1, Καρβέλης 1-Χαραλαμπόπουλος 1)

Γαλατικό Χωριό-Αναλώσιμοι 1-2 (Μακρής 1-Κόσκερ 2)

Μπόχα Τζούνιορς-Βασιλείου 7-5 (Σιμιτζής 4, Ραβανός 2, Τσιαμπαλής 1-Λάζος 3, Μπρέλος 1, Πύθουλας 1)

Ρεπό: Crazy Waters.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Αναλώσιμοι 21 43-22, Βασιλείου 19 67-39, Αλκοολικός Αστέρας 16 42-28, Μπόχα Τζούνιορς 14 52-39, Γαλατικό Χωριό 12 33-30, Κουβάδες FC 8 24-25, Αγγελάκη ΑΕ 6 34-47, Los Pastitsios 6 17-61, Crazy Waters 3 25-46.

Προημιτελικά

Αναλώσιμοι-Χαβαλένθια 6-0 (Βλάχος 2, Ματσούκας 1, Πολυκαρπίδης 1, Κόσκερ 1, Τσαλούμας 1)

Ρεμάλ Μαντρί-Μπόχα Τζούνιορς 5-5 (πέναλτι: 4-5) (Φρυγανάς 3, Θωμάς 1, Στραβοδήμος 1-Σιμιτζής 3, Τσιαμπαλής 1, Χρυσοστάλης 1)

Μπόχα Τζούνιορς-Ρεμάλ Μαντρί 3-4

Αφράτι-Αλκοολικός Αστέρας 4-8 (Μακρής 2, Τσιριμώκος 2-Κανάνι 5, Βελής 2, Καρβέλης 1)

Αλκοολικός Αστέρας-Αφράτι 6-4

Βασιλείου-Κουράγιο Βαγιεκάνο 5-5 (πέναλτι: 5-4) (Πύθουλας 2, Μαραγκός 2, Λάζος 1-Καλύβας 2, Σκολίδης 2, Παπαστάμου 1)

Γαλατικό Χωριό-Αλλατινή 2-2 (πέναλτι: 4-3)

Πρόσκοποι Χαλκίδας-Los Pastitsios 4-1 (Κονδώνης 3, Σμπρίνης 1-Δρακονάκης 1)

Ημιτελικά

Αναλώσιμοι-Αλκοολικός Αστέρας 1-3 (Κούρδογλου 1-Κ. Κανάνι 1, Γ. Κανάνι 1, Μαργέτης 1)

Ρεμάλ Μαντρί-Βασιλείου 4-4 (πέναλτι: 3-5) (Φρυγανάς 1, Μούντριχας 1, Γκάβαλης 1-Λάζος 3, Πύθουλας 1)

Τελικός

Βασιλείου-Αλκοολικός Αστέρας (13/8-9.45 μ.μ.)

ΤΟΠ ΣΚΟΡΕΡ: Γιάννης Σιμιτζής (Μπόχα Τζούνιορς) 33, Δημήτρης Λάζος (Βασιλείου) 26, Δημήτρης Αλεξάνδρου (Βασιλείου) 22, Κώστας Κανάνι (Αλκοολικός Αστέρας) 21 Δημήτρης Τσοκάνης (Γαλατικό Χωριό) 20.

Για ακόμη περισσότερες λεπτομέρειες, μπορείτε να επισκεφτείτε την επίσημη ιστοσελίδα του Derneki Sports Park, πατώντας ΕΔΩ.