Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 19η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-16 00:00 Άνευ αγώνος
Αιολικός Κόρινθος

3 - 0

2020-02-16 15:00 N/A
Νέα Αρτάκη Θύελλα Ραφήνας

0 - 0

2020-02-16 15:00 N/A
Αήττητος Σπάτων Παλληνιακός

3 - 1

2020-02-16 15:00 N/A
Αχαρναϊκός Μαρκό

1 - 2

2020-02-16 15:00 N/A
Κιθαιρών Καπαρελλίου ΑΕΚ Τρίπολης

2 - 0

2020-02-16 15:00 N/A
Παναρκαδικός Ύπατο

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική

Match Score
2020-03-07 00:00 Άνευ αγώνος
Παντριαδικός Ηρακλής Ψαχνών

0 - 3

2020-03-07 15:30 N/A
Λήλας Βασιλικού Αμαρυνθιακός

1 - 1

2020-03-07 15:30 N/A
Μακρυκάπα Απόλλων Ερέτριας

2 - 0

2020-03-08 15:30 N/A
Ταμυναϊκός Δροσιά

2 - 1

2020-03-08 15:30 N/A
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου Δόξα Προκοπίου

4 - 1

2020-03-08 15:30 N/A
Όλυμπος Γυμνού Αιδηψός

0 - 2

2020-03-08 15:30 N/A
ΑΟ Χαλκίς Αυλωνάρι

1 - 0

2020-03-08 15:30 N/A
Σκεπαστή Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου

4 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-22 15:30 N/A
Αλάτσατα Αστερας Βατώντα

3 - 2

2020-02-22 15:30 N/A
Σταυρός Καστέλλα

1 - 5

2020-02-22 15:30 N/A
Ευβοϊκός Γουβών ΟΠΑ Λ. Αιδηψού

6 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Ταξιάρχης Πολιτικά

0 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Αναγ. Μαντουδίου Κεραυνός Χαλκίδας

3 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Αρτεμησιακός Ατρομήτος Βασιλικών

2 - 2

2020-02-23 15:30 N/A
ΑΕ Χαλκίδος Ένωση Ιστιαίας

0 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Ερμήλιος Ωρεοί

2 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-22 15:30 N/A
Νέα Στύρα Ζάρακες

2 - 2

2020-02-23 11:45 N/A
Σκύρος Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 1

2020-02-23 15:30 N/A
Μαρμάρι Μιαούλης Φύλλων

4 - 2

2020-02-23 15:30 N/A
Κονίστρες Αυλίδα

0 - 5

2020-02-23 15:30 N/A
Δύστος Ληλάντιο

3 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Παραλία Άγιος Λουκάς

4 - 2

2020-02-23 15:30 N/A
Προποντίδα Λουκίσια

0 - 0

2020-02-23 15:30 N/A
Καλοχώρι/Παντείχι Κάρυστος

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 22η Αγωνιστική

Match Score
2019-04-20 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Άγιος Λουκάς

0 - 3

2019-04-20 17:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Κονίστρες

1 - 2

2019-04-21 13:00 N/A
Σκύρος Αιγέας Πετριών

2 - 1

2019-04-21 17:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Κάρυστος

2 - 0

2019-04-21 17:00 N/A
Αμαρυνθιακός Ζάρακες

2 - 0

2019-04-21 17:00 N/A
Μαρμάρι Δύστος

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-03-08 11:30 N/A
Ακράτητος Κεχριών Πανηλειακός

0 - 3

2020-03-08 11:30 N/A
Κήρινθος ΑΕΚ Νέου Πύργου

2 - 2

2020-03-08 11:30 N/A
Ολυμπιακός Λίμνης Ελληνικά

7 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-03-08 00:00 Άνευ αγώνος
Φοίνικας Ψαχνών Αθλόπολις

0 - 3

2020-03-08 11:30 N/A
Έραπος Κύζικος Ν. Αρτάκης

4 - 1

2020-03-08 11:30 N/A
Ολυμπιακός Χαλκίδας Ανάποδος

1 - 3

2020-03-08 11:30 N/A
Πισσώνας Θύελλα Κοντοδεσποτίου

2 - 0

2020-03-08 15:30 N/A
Αναγέννηση Αφρατίου ΠΑΟ Κανήθου

4 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-03-07 15:30 N/A
Κριεζά Άρης Αγίου Ιωάννου

0 - 0

2020-03-08 11:00 N/A
Αιγέας Πετριών Αναγέννηση Μονοδρίου

2 - 0

2020-03-08 11:30 N/A
Κύμη Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

2 - 6


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ