Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-01-25 15:00 N/A
Θύελλα Ραφήνας Ύπατο

0 - 2

2020-01-26 15:00 N/A
Παλληνιακός Νέα Αρτάκη

1 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Κιθαιρών Καπαρελλίου Παναρκαδικός

0 - 1

2020-01-26 15:00 N/A
Αχαρναϊκός Αιολικός

0 - 4

2020-01-26 15:00 N/A
Αήττητος Σπάτων Ρόδος

1 - 2

2020-01-26 15:00 N/A
ΑΕΚ Τρίπολης Κόρινθος

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 20η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-08 15:00 N/A
Απόλλων Ερέτριας Δροσιά

0 - 1

2020-02-08 15:00 N/A
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου

0 - 5

2020-02-08 15:00 N/A
Σκεπαστή Λήλας Βασιλικού

3 - 2

2020-02-08 15:00 N/A
Μακρυκάπα Όλυμπος Γυμνού

0 - 0

2020-02-09 00:00 Άνευ αγώνος
ΑΟ Χαλκίς Παντριαδικός

3 - 0

2020-02-09 14:45 N/A
Αιδηψός Ταμυναϊκός

1 - 3

2020-02-09 15:00 N/A
Αυλωνάρι Αμαρυνθιακός

0 - 0

2020-02-09 15:00 N/A
Ηρακλής Ψαχνών Δόξα Προκοπίου

5 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-01 15:00 N/A
Αλάτσατα ΑΕ Χαλκίδος

0 - 2

2020-02-01 15:00 N/A
Κεραυνός Χαλκίδας Ερμήλιος

2 - 0

2020-02-01 15:00 N/A
Ατρομήτος Βασιλικών ΟΠΑ Λ. Αιδηψού

2 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Ταξιάρχης Ευβοϊκός Γουβών

1 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Πολιτικά Αρτεμησιακός

0 - 0

2020-02-02 15:00 N/A
Αναγ. Μαντουδίου Σταυρός

2 - 2

2020-02-02 15:00 N/A
Αστερας Βατώντα Ωρεοί

2 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Καστέλλα Ένωση Ιστιαίας

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-01 12:45 N/A
Μιαούλης Φύλλων Σκύρος

1 - 2

2020-02-01 15:00 N/A
Ληλάντιο Καλοχώρι/Παντείχι

0 - 4

2020-02-01 15:00 N/A
Ζάρακες Άγιος Λουκάς

0 - 0

2020-02-02 15:00 N/A
Δύστος Νέα Στύρα

2 - 2

2020-02-02 15:00 N/A
Κονίστρες Παραλία

0 - 8

2020-02-02 15:00 N/A
Μαρμάρι Προποντίδα

3 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Αυλίδα Κάρυστος

0 - 1

2020-02-02 15:00 N/A
Νηλέας Νεοχωρίου Λουκίσια

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Match Score
2019-03-30 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 3

2019-03-30 16:30 N/A
Αιγέας Πετριών Κονίστρες

2 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Άγιος Λουκάς Ζάρακες

0 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Άρης Αγ. Ιωάννου Αμαρυνθιακός

0 - 2

2019-03-31 17:00 N/A
Κάρυστος Δύστος

4 - 1

2019-05-04 17:30 N/A
Σκύρος Μαρμάρι

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-09 10:45 N/A
Πανηλειακός Ελληνικά

5 - 1

2020-02-09 11:30 N/A
Ακράτητος Κεχριών ΑΕΚ Νέου Πύργου

1 - 0

2020-02-09 11:30 N/A
Κήρινθος Ολυμπιακός Λίμνης

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-09 00:00 Άνευ αγώνος
Καθενοί Φοίνικας Ψαχνών

3 - 0

2020-02-09 11:15 N/A
Ανάποδος Έραπος

0 - 2

2020-02-09 11:30 N/A
Πισσώνας Αναγέννηση Αφρατίου

2 - 1

2020-02-09 11:30 N/A
Θύελλα Κοντοδεσποτίου Αθλόπολις

2 - 2

2020-02-09 15:15 N/A
Ολυμπιακός Χαλκίδας ΠΑΟ Κανήθου

4 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Match Score
2020-02-08 15:00 N/A
Κύμη Άρης Αγίου Ιωάννου

2 - 4

2020-02-09 11:15 N/A
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου Αναγέννηση Μονοδρίου

1 - 1

2020-02-09 11:30 N/A
Κριεζά Αιγέας Πετριών

2 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ